ELEKTRYK / Harestua

Viken, Lillestrøm  |   23-11-2022 16:18   |  Numer ogłoszenia: 101722
ELEKTRYK  /  Harestua
  • Stanowisko:Elektryk
  • Branża:Budownictwo

Montaż instalacji elektrycznej

  • Miejsce pracy:2743 Harestua
  • Opis stanowiska:
    Montaż instalacji elektrycznej
  • Start : Praca od zaraz.

  • Wymagania:
  • Jako kandydat jesteś z wykształcenia elektrykiem z dyplomem i wieloletnim doświadczeniem.

  • PAMIĘTAJ, że jeśli Twój dyplom nie jest norweski, konieczne jest posiadanie norweskiego zatwierdzenia DSB.

  • Komunikatywny jezyk angielski lub skanynawski

  • Doswiadczenie w zawodzie
  • Wlasny samochod -  projekt jest w miejscu gdzie trudno dojechac komunikacja.

  • Oferujemy:
  • Praca rotacyjna 3 tygodnie pracy i 1 tydzień w domu, lub 6/2, mozliwosc zmiany.
  • Darmowe zakwaterowanie - Lillestrøm / Fetsund
  • Dodatek do Paliwa
  • Narzędzia, ubrania , oraz darmowe zakwaterowanie.
  • Stawka godzinowa wynosi 265 NOK za godzinę, około 50 godzin tygodniowo.
  • Doplata do 25 NOk/h jesli posiadasz wlasne zakwaterowanie.

  • Miejsce pracy:
    Harestua

Zobacz więcej zdjęć