ELEKTRYCY poszukiwani

Nordland (Norwegia)  |   20-01-2020 14:22   |  Numer ogłoszenia: 93045
  • Stanowisko:Elektryk

Jobzone jest norweska agencja pracy. Po rozpoczęciu działalności w 2002 r. Jobzone szybko się rozwinęła, a obecnie składa się z 35 biur w całej Norwegii - w tym rowniez Jobzone Hålogaland ze swoimi czteroma biurami.
Jobzone Hålogaland z biurami w Narviku, Harstad, Svolvær oraz Sortland poszukuje osob do pracy na stanowisku ELEKTRYK.

Praca w miejscowosciach:

NARVIK

SVOLVÆR

SORTLAND

HARSTAD

  • Miejsce pracy:
    Polnocna Norwegia
  • Opis stanowiska:
    -montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Wymagania:
    - Posiadane DSB
    - Umiejętność czytania rysunków technicznych
    - Doświadczenie zawodowe ze Skandynawii
    - Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
    - Referencje
    - Znajomość jezyka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy:
    - prace w duzej i stabilnej norweskiej firmie a takze prace na dlugich projektach
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - opieke i pomoc konsultanta / pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
    - wynagrodzenie zgodne z obowiazujacymi norweskimi przepisami
    - pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku norweskim lub angielskim:
    NARVIK sylwia.michaelsen@jobzone.no , tel + 47 913 81 560
    SVOLVÆR beathe.pettersen@jobzone.no , tel +47 412 10 861
    SORTLAND havard.wallstad@jobzone.no , tel +47 902 07 012
    HARSTAD Torbjorn.Larssen@jobzone.no , tel +47 407 67 855
    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami