Doświadczony stolarz, monter konstrukcji stalowych lub tynkarskich? Zapraszamy tutaj!

Viken, Spydeberg  |   07-06-2023 08:34   |  Numer ogłoszenia: 102713
  • Stanowisko:Stolarz, Monter stali/gipsu, Tynkarz

Poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów z co najmniej trzyletnim odpowiednim doświadczeniem, takich jak stolarzy, malarzy, tynkarzy.

Nasza siedziba znajduje się w Indre Østfold, Tomter - 45 minut samochodem lub 26 minut pociągiem z Oslo. Większość naszych pracowników jest polskojęzyczna.

Praca będzie polegać na zespołowym jak również samodzielnym wykonywaniu prac budowlano-wykończeniowych w nowo budującym się budynku mieszkalnym.

  • Miejsce pracy:
    Tomter
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów z co najmniej trzyletnim odpowiednim doświadczeniem, takich jak stolarzy, malarzy, tynkarzy.
  • Wymagania:
    - Dyplom lub co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia.
    - Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy.
    - Znajomość standardów zawodowych
    - Umiejętność czytania prostych rysunków/instrukcji pracy
    - Dobre kompetencje w swojej dziedzinie, ale także gotowość do podjęcia innych zadań w razie potrzeby.
  • Oferujemy:
    - Uporządkowane warunki pracy z dobrymi warunkami
    - Dobre środowisko pracy z norweskimi i polskimi współpracownikami
    - Stała pozycja
    - Możliwość kontynuacji w języku polskim, norweskim nie jest wymogiem
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub norweskim na wskazany adres mailowy ds@bdnor.no
    Termin składania wniosków 30.06.23

    Prosimy tylko o poważne zgłoszenia!
    B&D NOR AS
    Hobølveien 2
    1825 Tomte

Zobacz więcej zdjęć