DORADCA PERSONALNY/PERSONALKONSULENT 60%

Oslo, okręg miasta  |   29-09-2022 15:39   |  Numer ogłoszenia: 101451
  • Stanowisko:Doradca personalny/ personalkonsulent 60%
  • Branża:Praca biurowa

Firma Uniflex & Poolia Norge As,oddzial Bygg & Anlegg  poszukuje  osoby na stanowisko doradcy personalnego/perosnalkonsulent. Zatrudnienie 60%

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Helsfyr
  • Opis stanowiska:
    W zakres obowiazkow wchodzi:

    -rekrutacja pracownikow na poszczegolne stanowiska

    -rozmowy kwalifikacyjne oraz sprawdzanie referencji kandydatow

    -przedstawianie kandydatow do naszych klientow, oraz pomoc w procesie adaptacji do nowego miejsca

    -aktywne rozbudowywanie wlasnej bazy kandydatow

    -prowadzenie dokumentacji, takich jak zlecenia oraz umowy o prace zarowno dla kandydatow, jak i klientow

    -pomoc dla nowych kandydatow w adapataji na terenie Norwegii
  • Wymagania:
    - jezyk norweski w stopniu komunikatywnym, jezyk polski i mile widziany angielski

    - mile widziane doswiadcznie w pracy na podobnym stanowisku
  • Oferujemy:
    -duze mozliwosci rozwoju i kariery

    -konkurencyjne warunki pracy

    -wysoki stopien swobody w zarzadzaniu wlasnym dniem pracy

    -ubezpieczenie zdrowotne
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jezeli powyzsze stanowisko odpowiada Twoim oczekiwaniom, lubisz szybkie tempo i codzienne wyzwania to czekamy na Twoje CV.
    W razie pytan prosze o kontakt pod numerem: 95781926
    lub epost: ewa.osipowicz@uniflex.no