Dekarz/pomocnik dekarza - Bodø, Nordland.

Nordland (Norwegia)  |   29-10-2021 10:49   |  Numer ogłoszenia: 99313
  • Stanowisko:Dekarz
STOLT AS  poszukuje dla swojego klienta kandydatow na stanowisko:

Dekarz lub pomocnik dekarza.

Miejsce pracy: Bodø i okolice

Stawka godzinowa:

  • dekarz: 240 kr/h
  • pomocnik: 215 kr/h

Zakres obowiązków:

  • Montaż powłok dachowych z papy termozgrzewalnej,
  • Izolacja i membrana

Wymagania:

  •  Udokumentowane doświadczenie (min. 3 lata),
  •  Dobre referencje,
  •  Certyfikat na prace cieplne (varme arbeider) mile widziany,
  •  Język angielski lub norweski, poziom komunikatywny.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie

lukasz@stoltbemanning.no -

+47 484 33 003

paulina@stoltbemanning.no

+47 465 63 259

  • Miejsce pracy:
    Bodø
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)

    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym

    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia

    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania

    - pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów

    - możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)

    - szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów