Ciesle konstrukcyjny oraz monterzy meblowi poszukiwani.

Oslo, okręg miasta  |   19-10-2021 14:52   |  Numer ogłoszenia: 99264
  • Stanowisko:Cieśle konstrukcyjni, monterzy meblowi

W zwiazku z rozwojem firmy Østheim Montasje AS w rejonie OsloDrammen i Lillestrøm zapraszamy do podjecia wspolpracy ciesli konstrukcyjnych i monterow meblowych.

Jesli poszukujesz obecnie pracy lub zastanawiasz sie nad jej zmiana mozemy zaproponowac stanowisko w stabilnej firmie dzialajacej w branzy budowlanej.

Wyslij CV wraz z podaniem  juz dzisiaj !

Firma posiada wyspecjalizowane ekipy budowlane i montażowe z samochodami dostawczymi i odpowiednimi narzędziami do różnych prac.

Siedziba glowna naszej firmy miesci sie przy:

Rolf Olsens Vei 28, 2007 Kjeller

wraz z oddzialem :

Omstedgata, 3012 Drammen

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Drammen, Lillestrøm
  • Opis stanowiska:
    Wykonujemy m.in.:

    • Remonty i nowe budownictwo
    • Zabudowy wnętrz (wyposażenie kuchni, sklepów, magazynów)
    • Montaż mebli
    • Montaż reklam i elewacji
    • Montaż drzwi i okien (drzwi stalowe, drzwi przesuwne, drzwi wejściowe)
  • Wymagania:
    • Świadectwo budowlane / świadectwo czeladnicze / inne odpowiednie wykształcenie
    • Udokumentowane doświadczenie z Norwegii - z referencjami
    • Prawo jazdy klasy B
    • Dobra znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego
    • Znajomosc rysunku technicznego bedzie dodatkowym atutem

    CECHY OSOBISTE
    • Samodzielnosc
    • Zaangażowanie i punktualnosc
    • umiejetnosc rozwiazywania problemow na placu budowy
  • Oferujemy:
    • Różnorodne projekty wraz z solidnymi partnerami biznesowymi
    • Dobre srodowisko pracy
    • Stabilnosc zatrudnienia
    • Rozwój kompetencji, kursy i dalsza edukacja dostosowane do pracownika
    • Oferta bezplatnego leczenia fizjoterapeuty i kreglarza

Zobacz więcej zdjęć