Ciesla szalunkowy - Forskalingssnekker - Åsgreina

Viken, Åsgreina  |   30-09-2020 12:25   |  Numer ogłoszenia: 96237
  • Stanowisko:Ciesla szalunkowy - Forskalingssnekker

Firma Stolt Bemanning AS pilnie poszukuje do pracy doświadczonych:

Cieśli szalunkowych
Forskalingssnekker

Miejscowość: Åsgreina, Okolice lotniska Gardermoen.

Zakres obowiązków:

- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,

- Zbrojenie.

Wymagania i kwalifikacje:
- Norweskie numer personalny (Dnummer),

- Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie,

- Umiejętności czytania rysunku technicznego,

- Pozytywnych referencji od wcześniejszych pracodawców,

- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym.

Co oferujemy?

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)

- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym

- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w centrum Oslo

- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)

- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów

- zniżkę 12% na sieć siłowni SATS ELIXIA

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim na adres email:

lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003