CIESLA ,MURARZ, -Akershus

Viken, Maura  |   25-11-2019 11:35   |  Numer ogłoszenia: 92781
  • Stanowisko:Ciesla, murarz
Firma Artur Bygg og Eiendom AS poszukuje ciesli,murarzy.Praca na staly kontrakt,projekty-Akershus.
  • Miejsce pracy:
    Akershus
  • Opis stanowiska:
    BUDOWA NOWYCH DOMOW jedno i wielo rodzinnych

    - montaz szalunków, zbrojenia
    - wylewki betonowe,
    - montaz konstrukcji zewnetrznych scian elewacyjnych,
    - montaz konstrukcji wewnetrznych scian dzialowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaz ocieplenia z welny mineralnej,
    - obijanie zewnetrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnetrznej konstrukcji plytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaz sufitow podwieszanych,
    - montaz podlog
    - montaz okien, drzwi oraz listw wykonczeniowych.
    - montaz konstrukcji dachowych i pokryć
  • Wymagania:
    DOSWIADCZENIE
    DOBRE REFERENCJE
  • Oferujemy:
    -Konkurencyjne wynagrodzenie
    -Pomoc polskojezyczna
    -Mozliwosc rozwoju zawodowego
    -Pomoc w uzyskaniu nr personalnego oraz karty podatkowej