CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER x 15 ISLANDIA

Cała Norwegia  |   24-01-2022 14:59   |  Numer ogłoszenia: 99829
  • Stanowisko:CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER
  • Branża:Budownictwo

Firma STOLT AS poszukuje do pracy doświadczonych

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER

MONTER KONSTRUKCJI DREWNIANYCH MODUŁOWYCH

Miejsce pracy: Islandia

Start pracy: 14.02.2022
Ilość stanowisk pracy: 10 - 15

Długość projektu: 2 - 3 miesiące
Stawka: 250-260 NOK/H brutto
Godziny pracy: 40 - 48 H/tydzień

Zakwaterowanie: bezpłatne

Podróż do Islandii: bezpłatna

Transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy: auto firmowe

Opis stanowiska:

- montaż drewnianych, modulowych elementów konstrukcji budynków, ścianki działowe na konstrukcji drewnianej i metalowej,
- wymiana drewnianych fasad,
- budowanie konstrukcji scian wewnetrznych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- montaż podbitki dachowej,
- montaż płyt kartonowo-gipsowych,

- montaż ocieplenia z wełny mineralnej i membran paroprzepuszczalnych,

Wymagania:
- Udokumentowany staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów
- możliwość rozwoju zawodowego

Mile widziane:
- Szkolenia hakowy, wysokościowe, lifty, narzędzia elektryczne (Anhuker, fallsikrking, lift, sikker bruk av elektroverktøy),

Kontakt:
Polski/angielski - lukasz@stoltbemanning.no
+47 484 33 003

Litewski/angielski - ernesta@stoltbemanning.no

+47 486 60 184

Norweski/angielski - behnaz@stoltbemanning.no

+47 942 15 671

  • Miejsce pracy:
    Islandia