CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER - Stolt AS - Oslo

Cała Norwegia  |   15-08-2022 11:21   |  Numer ogłoszenia: 101123
  • Stanowisko:CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER
  • Branża:Budownictwo
Firma STOLT AS poszukuje do pracy doświadczonych

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER

Miejsce pracy: Oslo

Start pracy: Natychmiastowy

Stawka: 235 - 250 NOK/H brutto

Ilość godzin pracy: 48 H- tygodniowo

Opis stanowiska:

- montaż drewnianych, modułowych elementów konstrukcji budynków,
- wymiana drewnianych fasad,
- budowanie konstrukcji scian wewnetrznych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- montaż płyt kartonowo-gipsowych,

Wymagania:
- Udokumentowany staż w zawodzie,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym

Mile widziane:
- Szkolenia hakowy, wysokościowe, lifty, narzędzia elektryczne (Anhuker, fallsikrking, lift, sikker bruk av elektroverktøy),

Zapraszamy zainteresowanych kandydatów do przesałania CV na poniższe adresy email w języku angielskim lub norweskim

lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

behnaz@stoltbemanning.no

+47 920 32 642

+47 947 93 549

Stolt AS company searches for work experienced:

CONSTRUCTION CARPENTER / TØMRER

Work place: Oslo
Start of work: Immediate

Salary: 235 - 250 NOK/H brutto

Working hours: 48 H per week

Job description:

- assembly of wood, modular elements of building structures,
- exchange of wood facades,
- building of inside and outside wall structures according to technical plans,

- fixing plasterboards,

Requirements:

- Professional experience in the construction branch,

- Good knowledge of technical drawings,

- Good knowledge of English or Norwegian language,

Adventages:

- Professional courses such as Slinger-signaler, protection from fall, elecated work platforms, safe use of electric tools,

(Anhuker, fallsikrking, lift, sikker bruk av elektroverktøy),

Interested candidates are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

ilona@stoltbemanning.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo

Zobacz więcej zdjęć