CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / CARPENTER / TØMRER - Stolt - Oslo

Oslo, okręg miasta  |   19-12-2022 10:27   |  Numer ogłoszenia: 101789
  • Stanowisko:CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / CARPENTER / TØMRER
  • Branża:Budownictwo
Firma STOLT AS poszukuje do pracy doświadczonych:

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER

Stanowiska pracy: 5

Wynagrodzenie: 250 NOK/H brutto

Godziny pracy: 40 H tygodniowo y

Miejsce pracy: Oslo

Start pracy: Natychmiastowy

Ogłoszenie skierowane wyłącznie do osób obecnie przebywających na terenie Oslo.

Opis stanowiska:

- montaż zewnętrznych ścian modułowych,

- montaż ociepleń oraz membran paroprzepuszczalnych,

- montaż wewnętrznych ścian działowych na stelażach drewnianych bądź metalowych,

- montaż regipsów oraz listw wykończeniowych,

- malowanie.

Wymagania:

- Pozytywne referencje z poprzedniej pracy,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Dobra znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego.

Zapraszamy zainteresowanych kandydatów do przesałania CV na poniższe adresy email w języku angielskim lub norweskim.

ernesta@stoltbemanning.no

+47 486 60 184

Stolt AS company searches for work experienced:

CONSTRUCTION CARPENTER / TØMRER

Work positions: 5

Salary: 250 NOK/H brutto

Working hours: 40 hours per week

Workplace: Oslo

Start of work: Immediate

Job description:

- assembly and fixing of outside modular walls,

- fitting heat insulation and waterproof membranes,

- assembly and placing of partition walls structures on wood or metal frame,

- fixing plasterboards and finishing skirting lists,

- painting,

Requirements:

- Positive references from previous employment,

- Good knowledge of technical drawings,

- Good knowledge of English or Norwegian language,

Interested candidates are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

  • Miejsce pracy:
    Oslo

Zobacz więcej zdjęć