Cieśla konstrukcyjny. Praca na stałe. Gratis mieszkanie

Troms og Finnmark, Tromsø  |   24-09-2021 08:17   |  Numer ogłoszenia: 98731
  • Stanowisko:Cieśla Konstrukcyjny
  • Branża:Budownictwo

cert. 11490

Budowa domów od A do Z

Firma posiada oddział w Tromsø

Zatrudnienie na stałe.

Stawka: 240 kr zależne od kompetencji

Dieta 100 kr dziennie

Zakwaterowanie gratis

Praca 50 h w tygodniu

Miejsce pracy: Nordland, Troms og Finnmarka, Tromsø

Wypłaty: 25. Każdego miesiąca

Rotacja 6-8 tyg na 2 tyg

Ubranie, narzędzia, samochod po stronie pracodawcy

Dojazdy do i z Norwegii pokrywa pracownik

  • Miejsce pracy:
    Tromsø i okolice, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Budowa domów i hytt od A do Z.
  • Wymagania:
    Prawo jazdy kat. B.
    Umiejętność czytania rysunku technicznego.
    Doświadczenie w pracy w Norwegii przy budowie domów.
    mile widziana znajomość jez. angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    Stawka: 220 kr - 240 kr zależne od kompetencji
    Ubranie, narzędzia, samochod po stronie pracodawcy
    Dojazdy do i z Norwegii pokrywa pracownik
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Co oP recruitment and Training sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem agnieszka@co-op.com.pl
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem agnieszka@co-op.com.pl.