BRYGADZISTA/FOREMANN - praca od zaraz, 3-letni projekt, OSLO

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   20-06-2024 12:01   |  Numer ogłoszenia: 104259
  • Stanowisko:BRYGADZISTA/FOREMANN
  • Branża:Budownictwo
6 stanowisk.
Sonar poszukuje wykwalifikowanych brygadzistow do trzyletniego projektu w Oslo.
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Jako brygadzista/foremann będziesz odpowiedzialny za:
    - tworzenie, koordynowanie i kierowanie zespołami roboczymi
    - przygotowywanie sprzętu, prefabrykatów oraz obszaru
    prac
    - kontrolie rysunków i podłoży oraz kontrole dokumentacji
    - udzial w pracach montażowych/rurowych/spawalniczych
    - przeprowadzanie i dokumentowanie prób ciśnieniowych
    - kontrole ukończenia itp. na zakładach prowadzone zgodnie z systemem zapewnienia jakości wg standardow Spółki
    - prowadzenie codzienne/cotygodniowo porannych spotkan
    - praca w rotacji 18-/9
    - czas pracy: 0700-1500 poniedzialek - piatek

    Brygadzista będzie łącznikiem pomiędzy kierownikiem projektu/kierownikiem obszaru a zespołami roboczymi.
    Należy spodziewać się rowniez innych prac dla firmy.
  • Wymagania:
    - Doswiadczenie na podobnym stanowisku
    - Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny
  • Oferujemy:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - Mile srodowisko pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesli uwazasz, ze to cos dla Ciebie, prosze napisz lub zadzwon:

    Osoby do kontaktu:

    Anniken
    al@sonar.no
    0047 454 80 896

    lub Jostein
    ja@sonar.no
    0047 941 53 070