Brukarz

Cała Norwegia  |   17-04-2020 07:30   |  Numer ogłoszenia: 55108
Brukarz
  • Stanowisko:Brukarz
  • Branża:Budownictwo

Certyfikat nr 11490

Poszukiwani doświadczeni brukarze. Praca przy układaniu kostki brukowej, kamienia.

Miejsce: Trondheim

Termin: od 14.04

GOTOWOŚĆ DO WYJAZDU SAMOCHODEM I ODBYCIA KILKUDNIOWEJ KWARANTANNY W NORWEGII.

tel: Agnieszka 571325410  agnieszka@co-op.com.pl

      Sylwia 507083177       sylwia@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    Trondheim
  • Opis stanowiska:
    układanie kostki brukowej, oraz kamienia
    niwelacja terenu
    prace ziemne
  • Wymagania:
    doświadczenie zawodowe
    pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
    komunikatywna znajomość j. angielskiego
    gotowość do wyjazdu samochodem i odbycia kilkudniowej kwarantanny
  • Oferujemy:
    stabilne zatrudnienie
    stawkę od 210 kr w górę
    możliwość pracy w nadgodzinach
    zagwarantowane mieszkanie płatne 4000 kr za m-c
    wynagrodzenie wypłacane co dwa tygodnie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dołączenie klauzuli zgodnej z RODO