Bil mekaniker

Rogaland, Stavanger  |   28-09-2021 14:28   |  Numer ogłoszenia: 99132
  • Stanowisko:Bil mekaniker
  • Branża:Praca warsztatowa

Ledig stilling på bilverkstedet Forus Bilverksted (Stavanger). Gode ​​luftforbindelser med Gdansk, Katowice, vi tilbyr overnatting.

Ledig stilling som bilmekaniker og Stavanger.  Hos Forus Bilverksted

Gode ​​flyforbindelser mellom Stavanger- Gdansk / katowice /  Szczecin

Vi ordner bolig eller hus.

  • Miejsce pracy:
    Stavanger: Forus Bilverksted ,Koppholen 19, 4313 Sandnes
  • Opis stanowiska:
    Reperasjon og service av alle bilmerker.

    Naprawa i serwis samochodow osobowych wszystkich marek
  • Wymagania:
    Bilmekaniker fagbrev og minimum 3 års erfaring

    Dyplom mechanika samochodowego z minimum 3 letnim doswiadczeniem
  • Oferujemy:
    Gode arbeidsforhold med allerde 3 polske arbeidere som jobber her. kantine og konkuransedyktige lønn

    Dobre srodowisko pracy w ktorym znajdziesz kolegow z Polski (na chwile obecna 3 os.) Oferujemy dobre wynagrodzenie po uzgodnieniu

Zobacz więcej zdjęć