BASS/ LIDER PROJEKTU / PROSJEKTLEDER - STAWKA OD 285nok/h

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   04-04-2024 12:52   |  Numer ogłoszenia: 102646
  • Stanowisko:BASS/ LIDER PROJEKTU / PROSJEKTLEDER
Firma budowlana Byggvisjon Entreprenør poszukuje pracownika na stanowisko BASS SNEKKER / LIDER PROJEKTU / PROSJEKTLEDER

www.byggvisjonoslo.no

O nas: Firma Byggvisjon Entreprenør działa na rynku w Oslo od kilku lat i zatrudnia obecnie ponad 45 osób. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju pracami budowlanymi. Od remontów małych mieszkań aż po budowanie nowych domow. Nasza druga firma Byggvisjon Hage og Anlegg zajmuje się pracami ogrodowymi takimi jak projektowaniu ogrodów,prace kamieniarskie, budowanie tarasów oraz pergoli itp

Zadania
- Kontrola wykonania robót budowlanych
- Organizowanie pracy poszczególnych zespołów kilkuosobowych
- Zamawianie materiałów i kontakt z dostawcami
- Prowadzenie kakulacji projektów.
Kwalifikacje:
- Doświadczenie w branży minimum 6 lat.
- Dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna w języku norweskim
- Prawo jazdy w B.
Cechy osobiste:
- Bycie zorganizowanym
- Schludny i uporządkowany
- Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
- Bezpośrednie zatrudnienie oraz bezterminowy kontrakt
- Elastyczne godziny pracy
- Pracę z wykwalifikowanym zepsołem fachowców
- Możliwość rozwoju swoich komptencji
- Wysoką pensję / Stawka od 285 nok/h
- Samochód
- Laptop oraz telefon komórkowy.
Szukamy także stolarzy oraz płytkarzy.
Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Proszę o wyslanie CV na poniższy adres mailowy:
kontakt@byggvisjonoslo.no
Skontaktujemy sie z odpowiednimi kandytami.
Pozdrawiam serdecznie
Właścicel firmy
Sławek
  • Miejsce pracy:
    OSLO

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 2806