Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
Kultura

Norweski serial hitem HBO GO. Pobił nawet „Grę o Tron”

Natalia Szitenhelm

12 października 2019 08:00

Udostępnij
na Facebooku
2

Serial zadebiutował na platformie 21 sierpnia. hbogo/screenshot

Platforma streamingowa HBO GO przedstawiła listę seriali, które Polacy najchętniej oglądali we wrześniu. Na podium znalazł się norweski serial „Przybysze”, wyprzedzając takie hity, jak „Czarnobyl” (2 miejsce) czy „Grę o Tron” (3 miejsce).
Reklama
Przedstawiona na początku października lista najpopularniejszych produkcji, które można obejrzeć na platformie HBO, zaskoczyła subskrybentów. Najczęściej oglądane bowiem dotąd seriale, hity HBO, zostały pokonane przez mało znaną (aż do teraz) norweską produkcję. Pierwszy sezon „Przybyszów” (Fremvandrerne) ledwo zadebiutował pod koniec sierpnia na platformie, a już zgarnął całą stawkę. Dramat science-fiction ma również wysokie oceny – 4445 widzów oceniło go na 4,5/5.

Wikingowie w naszych czasach

Serial opowiada o serii niewytłumaczalnych zdarzeń, do których dochodzi na całym świecie. Do czasów teraźniejszych zaczynają przybywać ludzie z różnych epok w przeszłości (epoki kamienia, czasów wikingów), których nazywa się właśnie przybyszami. Kilka lat potem jedna z przybyłych z przeszłości, pochodząca z ery wikingów, Alfhildr, zaczyna współpracę z pewnym detektywem, by wyjaśnić zagadkę kryminalną.

Zwiastun:
Przybysze - trailer
Przybysze” to dzieło Anne Bjørnstad i Eilifa Skodvina, którzy są pomysłodawcami serialu i autorami scenariusza. Reżyserem serialu jest znany filmowiec, Jens Lien. W rolach glównych: Nicolai Cleve Broch i Krista Kosonen.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Jack Larsen

14-10-2019 09:59

Bravo

55555555 55555555

12-10-2019 17:50

Hahahahahahahah.....

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram