Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Krzysztof Frytt Frymarkiewicz powraca z nową dawką muzyki Kultura

Krzysztof Frytt Frymarkiewicz powraca z nową dawką muzyki

Skomentuj

Po sukcesie kawałka „300 mil do Nieba" Frytt nie spoczął na laurach, efektem czego jest gościnny występ na płycie „Drużyna Mistrzów 3". Przesłuchajcie utwór już teraz!


Krzysztof Frymarkierwicz to reprezentant sceny rapowej z Pawłowic i Oslo znany jako Frytt został poproszony o nagranie gościnnego utworu na płytę „Drużyna Mistrzów 3", na której u boku najlepszych artystów hip-hopowych
motywuje słuchaczy do walki z nałogami i nawołuje do pracy nad sobą. Za produkcję odpowiedzialny jest Zbylu, którego można było usłyszeć na płycie duetu EMGR - „300 mil do nieba".

Drużyna Mistrzów powstała, aby poprzez sport, muzykę i pasję motywować do poprawy jakości.


- Chcemy mobilizować Was, abyście stawali się mistrzami w swoich dziedzinach i rozwijali swoje pasje. Naszym celem jest stanie się katalizatorem pozytywnych działań w Waszym życiu. Drużyna Marzeń to także przeciwdziałanie nałogom, nudzie i zatraceniu. Wraz z czołowymi artystami polskiej sceny hip-hop tworzymy dla WAS motywujące kawałki, a znani polscy sportowcy pokazują Wam jak kreować w sobie mistrza. Ty także możesz uczestniczyć w Drużynie Mistrzów - jeśli robisz coś ciekawego w życiu powiedz nam o tym, jeśli potrzebujesz wsparcia i motywacji - jesteśmy tu dla Ciebie - mówi można przeczytać na stronie Drużyny Mistrzów.

Już teraz posłuchajcie utworu nagranego przez duet Frytt & Zbylu - „Droga na szczyt"
Uwaga!


Do utworu z Drużyny Mistrzów zostanie nakręcony teledysk, do udziału w którym zaproszone są wszystkie osoby posiadające pasje. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy lub poprzez Facebooka EMGR.

 zdjęcie: FRYTT

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas