Tajemnicze wybuchy w Bergen. Strażacy walczyli z płomieniami Komunikat prasowy
Monika Pianowska 12 lipca 2019
10:00

Tajemnicze wybuchy w Bergen. Strażacy walczyli z płomieniami

9
Skomentuj
Do tej pory nie wiadomo jednak dokładnie, co właściwie stanowiło przyczynę wybuchów oraz nie określono skali strat powstałych w wyniku pożaru. wikimedia.org/ fot. Wolfmann/ CC BY-SA 4.0
Popołudniem 11 lipca straż pożarna z Bergen otrzymała zgłoszenia o kilku eksplozjach i kłębach czarnego dymu unoszących się w okolicy Åsane, nad dzielnicą przemysłową miasta. Po przyjeździe na miejsce służby walczyły z ogniem przez około godzinę, okolicznych mieszkańców poproszono o dokładne zamknięcie okien i drzwi.
Wokół miejsca zdarzenia w promieniu 300 metrów policja utworzyła strefę bezpieczeństwa, a, jak podał portal TV2, strażacy musieli dodatkowo ostudzić znajdujące się tam butle z acetylenem. Jako wsparcie dołączył do nich strzelec wyborowy, który w razie potrzeby miał przedziurawić zbiorniki z gazem.

Około godz. 20:00 policja poinformowała, że wszczęto dochodzenie w sprawie. Do tej pory nie wiadomo jednak dokładnie, co właściwie stanowiło przyczynę wybuchów oraz nie określono skali strat powstałych w wyniku pożaru. Prawdopodobnie nikt nie ucierpiał.
Zdjęcie: wikimedia.org/ fot. Wolfmann/ CC BY-SA 4.0
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Joanna Kuchnicka
Joanna Kuchnicka 14-07-2019 23:06

pozytywnazołza napisał:
Tam wybucha.. ,tam strzelają.. niedlugo w norwegi na ulicach pojawią sie czołgi.., bezpieczenstwo dawno minęło,w obecnych czasach trzeba będzie sie bronic..

Na ulicy wystarczy kamizelka kuloopdorna, szkoda ze nie ma tarczy wirtualnej anty debil. Tworzacy anonimowe konta i niosace zamet odbijalyby sie jak kauczuki. Najlepiej jakby im rozowy slad na papie zostal...

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
boj fra oszlo
boj fra oszlo 13-07-2019 17:08

...to jest dyżurny narzekacz tego forum
...Norwegia to zło !
...siedzi w Polsce po tym jak ją aresztowali na Torpie za ,,podejrzany uśmiech,,
...dostała pewnie zakaz wjazdu do Norwegii..wilczy bilet...w jedna strone...
...zakompleksiona*y antynorek

8
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Solomun .
Solomun . 13-07-2019 11:03

Portal Mojanorwegia jest Oblana twoimi Wypocinami Chlopaczku!!

8
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Solomun .
Solomun . 13-07-2019 00:33

Tak Czytam co Wypisuje Ta Pani lub Pan "Pozytywnazolza" i Okazuje sie w tych Komentarzach ktore Kreuje z Potem na Czole, powinna Znienic Swoj Nik na "NEGATYWNA LOLA"

7
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
boj fra oszlo
boj fra oszlo 12-07-2019 20:07

pozytywnazołza napisał:
Tam wybucha.. ,tam strzelają.. niedlugo w norwegi na ulicach pojawią sie czołgi.., oraz ludzie beda sie poruszac w kamizelkach kuloodpornych bezpieczenstwo dawno minęło,w obecnych czasach trzeba będzie sie bronic..

..grochowa idi..

-2
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas