Siedmiu mężczyzn podejrzanych o gwałt zbiorowy. Pochodzą z Europy Wschodniej [AKTUALIZACJA] Komunikat prasowy
Monika Pianowska 15 października 2019
12:12

Siedmiu mężczyzn podejrzanych o gwałt zbiorowy. Pochodzą z Europy Wschodniej [AKTUALIZACJA]

3
Skomentuj
Jednego z podejrzanych wyprowadzono w kajdankach. MN
W nocy z 14 na 15 października policja aresztowała siedmiu mężczyzn podejrzanych o brutalne przestępstwo seksualne. Funkcjonariusze przeprowadzili akcję w jednym z mieszkań w Hønefoss, kilka kilometrów od centrum miasta. Wszyscy zatrzymani pochodzą z Europy Wschodniej i nie mają stałego pobytu w Norwegii.
[AKTUALIZACJA, 16.10.19, 10:00]

Jeden z aresztowanych mężczyzn został 15 października wieczorem zwolniony z aresztu, ponieważ, jak podaje policja, nie był obecny w budynku, gdy doszło do gwałtu.

[15.10.19]
Ofiarą aresztowanych mężczyzn miała być ok. 20-letnia Norweżka. Jak informuje policja z Drammen, kobieta wkrótce po zajściu odwiedziła przyjaciółkę i opowiedziała jej, co jej się przytrafiło. Następnie skontaktowała się z komisariatem. Jak zeznała, w mieszkaniu, z którego wyprowadzono siedmiu mężczyzn, zgwałciło ją kilka osób.
Reklama
Na miejscu pod wskazanym adresem w Hønefoss trwa dochodzenie. Aresztowanych jeszcze nie przesłuchano ze względu na utrudnienia logistyczne – na komisariacie muszą się jeszcze zjawić tłumacz i obrońca. W udzielonym nam komentarzu policja z oddziału Sør-Øst nie chciała zdradzić szczegółów na temat wieku ani narodowości zatrzymanych.

– Na tym etapie wolelibyśmy nie zdradzać informacji, które mogłyby doprowadzić do rozpoznania mężczyzn. Obecnie jesteśmy w stanie jedynie potwierdzić ich wschodnioeuropejskie pochodzenie – napisał rzecznik prasowy Tommy Hiorth-Lillefjære.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
kris ***
kris *** 17-10-2019 09:52

SKORO NIC SIĘ TU O NARODOWOŚCI MÓWI TO ZNACZY ŻE NIE BYLI TO POLACY

12
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
PolAker
PolAker 15-10-2019 21:54

W dzisiejszych czasach bardziej wierzę mężczyzną niż kobietą. Była taka akcja i nie tylko w Norwegii jeden miał farta i nagrywał telefonem jak się okazało użyto tego jako dowód w sprawie
Panowie solo czy z kumplami warto nagrywać. Bo czasem kobiety w chwili uniesienia zapominają się a na drugi dzień nie chcą wyjść na K i biegną na policję.
Oczywiście gwałty się zdarzają i w tedy nie ma żartów szczerze współczucia jeśli takie zdarzenia mają miejsce.
Dziś za dużo piersi i legginsów oczywiście kobiety mogą się ubierać jak chcą ale dla czego mężczyźni muszą to oglądać? Czasem nie można nie widzieć np. Siedzisz w autobusie i stoją przed tobą liginsy3 wrzynające się w.... Szanujemy się

25
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Pabllo31
Pabllo31 15-10-2019 19:11

Poszła do kumpeli i mówi "pamiętasz tego chłopaka to się wczoraj z nim bawiłam ? dałam mu pod noge a potem chciałam spróbować trójkoncika bo jego kumpel był też sexi. Kumpela na to a to nie wiedziałaś, że to byli Litwini? Litwinni jak to ? Nie rozpoznałaś ? nie . To co teraz zrobisz ? ..... Tradycyjnie posądzę ich o gwałt bo w sumie to fajne chłopaki były Typowe norki.

30
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas