Komunikat prasowy

Policja poszukuje młodego Polaka. Prosi o wskazówki

Monika Pianowska

12 listopada 2020 10:06

Udostępnij
na Facebooku
Policja poszukuje młodego Polaka. Prosi o wskazówki

O sprawie poinformowała lokalna prasa flickr.com / Søren Storm Hansen / CC BY 2.0

Policja z gminy Aurskog-Høland poszukuje młodego mężczyzny polskiego pochodzenia, z którym od ponad tygodnia nie ma kontaktu. Dwudziestokilkulatka ostatni raz widziano w miniony wtorek, 3 listopada, kiedy pojawił się w pracy w Einerhaugen. Zniknął jednak w ciągu dnia i od tamtej pory nie widziano go również w miejscu zamieszkania, w Bjørkelangen.
O sprawie poinformowała lokalna prasa. Jak powiedział posterunkowy Svein Engen w rozmowie z gazetą Indre Akershus Blad, zaginięcie Polaka zgłosili jego koledzy z pracy. Policjanci z psim patrolem przeszukali na razie tereny Einerhaugen i Bjørkelangen, jednak bezskutecznie. Przesłuchano również kilka osób z najbliższego kręgu poszukiwanego mężczyzny.
Ponieważ obszar wokół miejscowości w głównej mierze pokrywają lasy, do akcji zostaną zaangażowane także przeszkolone psy ratownicze. Funkcjonariusze proszą, aby zgłaszać wszelkie wskazówki pod numerem 02800.
Policja nie podała personaliów zaginionego mężczyzny ani informacji na temat jego wyglądu. Czekamy na szczegóły z komisariatu w wiadomości mailowej do redakcji.
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok