Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak Wam się żyje w Haugesund ? - Norwegia

Czytali temat:
... ... Tuturu Mundas (5556 niezalogowanych)
1 Post

(marcoo)
Wiking
Wszystko wskazuje na to, że zacumuję właśnie w tym rejonie, ciekawy jestem jakie są Wasze opinie ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Darek xxx
(mob)
Wiking
Ja tam nie narzekam chociaż przydałoby się trochę więcej rozrywek ale ogólnie to jest tu spoko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(polenka)
Wiking
dokładnie ładnie ale troche mało dyskotek pubów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Ja akurat nie mogę narzekać, bo dzień zapracowany a weekendy albo na basenie, albo na łyżwach albo na wycieczkach spędzamy.

Pozdrowienia dla wszystkich sąsiadek i sąsiadów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
z dużo chyba tych sąsiadek i sąsiadów nie ma, fotowycieczki są the best
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Genowefa Pigwa
(Sułtanka)
Wiking
Hej Kasiu mozesz mi napisac jakies ciekawe miejsca w haugesund np.najblizszy wodospad czy jest gdzies w zasiegu tego miasta albo jakies fajne miejsca które warto odwiedzic przyznaje sie z bólem ze nie interesowało mnie to dopóki przyjaciółka nie przyjechała i jest głodna tych widoków.miłęgo dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Darek xxx
(mob)
Wiking
Najciekawsze miejsce w Haugesund to Bestastuå hahaha a tak na poważnie to tutaj raczej nic ciekawego do oglądania nie ma, a może tylko mi się tak wydaje ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
oglądałem dzisiaj teren na googlach, jest kawałek piaszczystej plaży na Karmoy, potem pooglądałem fotki i nie znalazłem żadnej z opalającymi się luźmi. Jestem trochę przerażony bo pomyślałem że tam jet tak zimno przez cały rok że nikt nie idzie wylegiwać się na plażę...

maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=EN&geocode=&q=karmoy&sll=38.272689,-95.712891&sspn=29.321337,79.013672&ie=UTF8&hq=&hnear=Karm%C3%B8y,+Rogaland,+Norway&ll=59.248221,5.190868&spn=0.010116,0.038581&t=h&z=15
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Eeee tam zimno,

A Morsy to co??? A tak poważnie - ja osobiście nie dalej jak trzy tygodnie temu biegałam boso po jednej z tych plaż. Jeśli nawet woda latem nie będzie jakaś rewelacyjnie ciepła /a raczej nie będzie/ to zawsze w ramach orzeźwiającego prysznica i hartowania można ująć próby zanurzania się w wodzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
strach się nie bać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok