Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

spotkanie mam z pociechami - Norwegia

Czytali temat:
M N Jacek Duda z s mar woj Lolekolek Olga Skalska (1643 niezalogowanych)
7 Postów
Monika S
(monitas80)
Wiking
Witam
Pragnę zaprosić wszystkie mamuśki wraz z pociechami na spotykanie w domu kultury w Brevik . Spotkanie odbedzie sie w środę 10-02-2010 o godzinie 17,00
Dzieci będą mogły poznać sie zorganizujemy ciekawe zabawy , będą gry i inne atrakcje
Serdecznie zapraszam chętne mamy z okolic Brevik < Langesund , Stathelle , Brevik , Heistad , Porsgrunn , Skien > i wszystkie inne okolice które nie wymieniłam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika S
(monitas80)
Wiking
informuje że na ta chwile mamy już 8 mam z dziećmi które będą na 1000 %
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Irek Stolarski
(IrekStolarski)
Nowicjusz
Witam

A tatuś z dziećmi będzie mile widziany?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
Szkoda,że w Breviku.Ze Skien troszkę daleko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika S
(monitas80)
Wiking
Witam
oczywiscie że tatusiowie też mogą przyjść wszyscy są mile widziani . Zapraszamy i tatusiów .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika S
(monitas80)
Wiking
jak sie nie myle to jest to około 30 km , to zaledwie 15-20 minut autem zawsze mozna z kims sie zabrac bo napewno jest tam nie jedna mama z dziecmi a spotkania sa organizowane tak około 2 razy w miesiacu . ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
ツMatki Polkiツ
(Matki Polki)
Wiking
Jak możecie to napiszcie kolejny termin i gdzie bedzie spotkanie .To wkleję tą informację u siebie na profilku na naszej klasie to moze jakieś mamy które są u mnie w znajomych dołaczą do tych spotkań z Wami Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Czesc, wlasnie przeczytalam twoj wpis na forum wiem ze jest stary ale moze nadal organizujesz takie spotkania? ja mieszkam w stathelle z moimi dwiema coreczkami i mezem i poki co dziewczynki nie chodza do przedszkola wiec fajnie by bylo jakbysmy mogli spotkac sie z innymi dziecmi. zAWSZE TO JAAKS rozrywka dla maluchow a i dla nas zajecie procz pracy. Daj znac jesli to nie problem. Pozdrawiam Gosia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Lena T.
(ewiktos)
Wiking
Witam a czy są może jakieś niepracujące mamy w Hunndalen lub okolicach? Chętnie nawiążę kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika S
(monitas80)
Wiking
witam
no niestety juz jest to nie aktualne organizowalismy rozne spotkania w domu kultury w breviku ale dziewczyna z ktora to organizowałam wyprowadziła sie 160 km dalej ja obecnie tez sie wyprowadziłam ale nie daleko bo do langesundu ) i ja nie dam rady sama tego prowadzic ale jesli bedzie okazja zawsze mozna sie jakos zgadac i sie spotkac )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok