Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poszukuje Jarosława S z Mielca - Norwegia

Czytali temat:
sM M Asia P. Kamila W viki nieznane ass ass Tiger1991 Magdalena Ośka Anna Smoleniec (3127 niezalogowanych)
4 Posty
Zenon Niepsuj
(Oszukany123)
Wiking
Witam mieszkam w Oslo i ostatnio z miesiąc temu zobaczyłem ogłoszenie o prace na mojej norwegi i było to ogłoszenie od Jarka S ze poszukuje osób do pracy w norweskiej firmie nazwę tej firmy już nie pamiętam ale miała ona podobno podpisać kontrakt z coca-cola, miało to być na terenie Oslo budowa magazynu tak twierdził Jarek S i on tych ludzi miał zatrudnić mnie w tym tez spotkanie o prace odbywało się w Nedre Rommen w barakach pracowniczych i wyjazd na szkolenie miało sie odbyć za drobna opłata ja mu wpłaciłem pieniądze ale niestety na umówionym miejscu nikt sie od niego nie wstawił i ślad po Jarku S zaginał, jest na razie nas 4 co nas tak wykiwał mamy mniej więcej namiary gdzie mógł by on przebywać w obecnym czasie śledziliśmy ten samochód którym on jeździł z tym młodym on tak samo został wyrolowany przez niego tez miał mu załatwić prace i tez go wyrolował, raz śledziliśmy Jarka S i wiemy ze mieszkał w fredersborgveien- niebieska brama ale ten dom już został opuszczony bo byliśmy tam i z biura obok dowiedzieliśmy sie ze został tylko samochód mercedes wito bez tablic rejestracyjnych i nie możemy go namierzyć, jeśli ktoś coś wie na temat Jarka S to prosił bym o kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sebastian20 Sebastian20
(Puszczyk2009)
Wiking
kawał chuja!!!!!!! jak go chwycicie to za jaja i na odrodzenie !!!!!! trzymam kciuki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
sebastian20 napisał:
kawał chuja!!!!!!! jak go chwycicie to za jaja i na odrodzenie !!!!!! trzymam kciuki.


seba > nie wariuj z tymi jajami : )
On je ma, za to oni ich nie mają!
Zwykły tami, chamski numer, na które juz nikt (prawie nikt) sie nie nabiera.....

Dziwne, ze ci ww dali sie wykrecic....
Mnie tam ich nie szkoda>muszą byc madrzy i mądrzejsi : )
Matka natura na szczescie dba o to i trwa na posterunku, aby była równowaga!

ps: Miejsce ciołków jest na wsi, tam gdzie psy chujami wode piją!
Sie kurwa porobiło, ze najwieksze trole i buraki z zabitych dechami wioch walą za granice!
Na role wracac, bo ziemia odłogiem lezy, a wy dopłaty bierzecie z UE, na która psy wieszaliscie zgodnym chórem jeszcze kilka lat temu!
A teraz zachciało sien wam fjordów.....

A paszoł jeden z drugim do belgii/holandii > tam jest miejsce dla takich tłumoków jak wy!
Heia Mońki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Zenon Niepsuj
(Oszukany123)
Wiking
Ma tylko nie wiadomo jak d lugo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Zenon Niepsuj
(Oszukany123)
Wiking
Jest fajnie w Polsce ma zabespieczeńie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
On mieszkal na barakach kolo Nedre Rommen 5,tacy naiwni byliscie ze goscia nie wyczuliscie,spal na barakach z kolega w pozycji 69,gadal ze firme ma a nawet nie wiedzial jakie sa progi podatkowe,studia jakies tam skonczyl.Zadzwonie do znajomych ktorzy tam mieszkaja i sprobuje ustalic jego dane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(NorgeMatrix)
Stały Bywalec
Hej
Z tego co się orientuje to wydymal 18 osob, moj dobry znajomy tez dal sie wyrolowac, pobral od kazdego 1200 NOK za jakies szkolenie ktore mialo byc oddane po dwoch tygodniach pracy, wiem ze zostal zgloszony na policje ale co dalej to nie wiem.

Oszukany123 jak chcesz kontakt do znajomego napisz na prv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
jarosław s.? a nazwisko to tajemnica?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
Widać tu jakies podobieństwo....jeżeli chodzi o tego samego człowieka to obecnie przebywa w Kielcach i nawet tel odbiera

www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...maxx_w_norwegii.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
chromis79 napisał:
Widać tu jakies podobieństwo....jeżeli chodzi o tego samego człowieka to obecnie przebywa w Kielcach i nawet tel odbiera

www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...maxx_w_norwegii.html


no i juz masz odpowiedz chlopaczyno.....


Ale nie martw sie, bo niebawem ja i mój wspólas znów was pukniemy.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok