Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje domu dla mojej kotki na okres swiateczny - Norwegia

Czytali temat:
(592 niezalogowanych)
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Witam Zbliza sie okres swiateczny i poszukuje domu dla mojej 2 letniej kotki na ten wlasnie okres , niestety kotka tragicznie znosi podroz samochodem wiec chcialabym jej tego oszczedzic a niechcialabym po raz kolejny rezygnowac z swiat.Moze jest ktos kto nie wyjezdza na swieta i chetnie zaopiekuje sie moja kotka ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Aldona Goźdź
(kotty)
Wiking
Chętnie bym Ci pomogła.. Ale za daleko mieszkasz..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Karla napisał:
Witam Zbliza sie okres swiateczny i poszukuje domu dla mojej 2 letniej kotki na ten wlasnie okres , niestety kotka tragicznie znosi podroz samochodem wiec chcialabym jej tego oszczedzic a niechcialabym po raz kolejny rezygnowac z swiat.Moze jest ktos kto nie wyjezdza na swieta i chetnie zaopiekuje sie moja kotka ?.....chętnie,ale też właśnie wyjezdżamy na święta do Polski,tam czekają moje pieseczki na nastak tęsknię za moimi zwierzaczkami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Dziekuje za chęci. Choć wy rozumiecie jak ciężko jest zostawić swojego ukochanego sierściuszka dzieki raz jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mirka33)
Wiking
Siersciuszek to jak kolejne dziecko
Ja mam swoja pania Kristine co pilnuje mi Maje za 100 kr dziennie , a ostatnio nawet zapytala czy Maja moze u niej spac w sypialni a nie w swojej kuwecie ))
Naprawde polecam www.kristines-kattehotell.com

Kotki maja swoj wybieg , jedzonko i mnostwo glaskania .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Myszka341)
Wiking
hej z checia zaopiekuje sie twoja kotka.Prosze o kontakt jezeli nadal kogos szukasz.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Dziekuje ślicznie za chęci ale znalazłam juz opiekunke ....tyle że ...pprzygarnełam kolejną kotke Bardzo Dziekuje!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok