Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

czesci do samochodu - Norwegia

Czytali temat:
(467 niezalogowanych)
1 Post

(EWELINKA2525)
Wiking
witam mam pytanie jezeli przesle w paczce czesci do samochodu z Polski to czy zatrzymaja je na cle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MaW)
Wiking
Witaj!
Na importportalen.no znalazlem nastepujacy tekst:
"Også på reservedeler og ekstrautstyr er det store penger å spare. Dette er en varegruppe som er temmelig kostbar i Norge, og et tips kan være å sjekke ut de tyske eBay-sidene. Mange relevante merker produseres i Tyskland, og fraktkostnadene vil også bli betydelig redusert i forhold til å importere fra andre kontinent. Det tilkommer toll-avgift på motorer, men på annet tilbehør og deler til bil vil det bare tilkomme vanlig merverdiavgift på 25% i tillegg til fraktomkostninger. (For varer over kr 200 betaler man også moms på frakten)."
Wynika z tego ze do ceny czesci i przesylki dochodzi moms czyli 25%. Zakladam ze czesc o ktorej mowa jest drozsza niz 200 koron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(EWELINKA2525)
Wiking
tak drozsza dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Genia P
(Bratka)
Wiking
Ja ostatnio kupowałam część do samochodu w Polsce. Za część i przesyłkę łącznie zapłąciłam 500 zł i nic nie dopłacałam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MaW)
Wiking
Pewnie dlatego ze nie wszystkie przesylki sa kontrolowane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok