Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

FAMILIEBARNEHAGE- na czym to polega???? - Norwegia

Czytali temat:
(659 niezalogowanych)
3 Posty
Aleksandra B-K
(oloze)
Wiking
Witam, pytanie jak w temacie Otoz wyslalam na poczatku lutego wniosek o przedszkole dla mojej corci i niestety teraz dostalam odp iz nie maja miejsc w wybranych przeze mnie typach i proponuja jej wolne miejsce w familiebarnehage ktore znajduje sie najblizej mojej okolicy. Sek w tym ze nie iwem czy chcialabym aby moje dziecko uczeszczalo do tego typu placowki wiem ze jest w niej ok 10 dzieci ale na tym moja wiedza sie konczy. Bardzo prosze o jakies zetelne informacje i z gory dziekuje. Ola
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
To sa takie domowe przedszkola, raczej nie placówki. tylko w prywatnym domu. W takim miejscu twoje dziecko bedzie bezieczniejsze niz w normalnym przedszkolu, bedzie otoczoine opieką, a nie zostawione na pastwe losu i biegajace z grabkami podczas , gdy opiekunki zajmuja sie sobą, a potem płacz, lament bo jedno dziecko uderzyło drugie wiaderkiem w głowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Aleksandra B-K
(oloze)
Wiking
Ok, troche mnie uspokoilas Tak poza tym to jak wyglada dzien w takim przedszkolu? czy sa organizowane jakies bale przebierancow, wycieczki, czy tyle samo czasu dzieci spedzaja na dworzu co w tradycyjnym przedszkolu no i jak z posilkami? Wiem wiem jestem troche upierdliwa ale bardziej stresuje sie tym wyslaniem dziecka do przedszkola niz powinnam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
przedszkola sa różne, zalezy na jakie trafisz. Ale to co sie dziej w norweskich przedszkolach, w polskich jest nie do pomyslenia
Wpisz w wyszukiwarke forum hasło "przedszkole" i wyskocza ci wszystkie wątki na ten temat, jest duzo do poczytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok