Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Dorota Niedzielska Jarek K Wojciech Sykala anna drozd romcio ja Beata B... Dariusz Matyjek Albert92 ........... (665 niezalogowanych)
1 Post
Dagmara baczek
(gada86)
Wiking
Za rok planuję przyjazd do Norwegii. Chciałabym pracować jako pielęgniarka (tutaj ukończyłam mgr, a teraz pracuję i zdobywam doświadczenie). Angielski znam biegle, a od marca zapisałam się na kurs norweskiego. Mam nadzieję, że w ciągu roku załapię chociaż na poziomie żeby się dogadać.
Ostatnio w sieci popularny jest portal pracaidealna.pl - oferuje on przetłumaczenie CV z PL na NO, za darmo, płaci się tylko za koszt połączenia, no i jak już przetłumaczą to CV to wrzucają je na jakieś portal ogłoszeniowy. Sporo osób dzięki nim znalazło już pracę, widać to po opiniach na ich stronie i innych wpisach na forach.

Co wy o tym myślicie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Anna B
(aniek)
Nowicjusz
Dobrze kombinujesz Bez norweskiego, o prace w zawodzie moze byc BARDZO trudno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
jak bedziesz miala CV po norwesku i znala jezyk w stopniu komunikatywnym to nie potrzebujesz zadnych posrednikow tylko sama z latwoscia znajdziesz prace w swoim zawodzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok