Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam Transportu z Północnej Norwegii(ALTA) do PL - Norwegia

Czytali temat:
(968 niezalogowanych)
6 Postów
Rafał Greszczyński
(RafalGreszczynski)
Wiking
Prosze pomóżcie
Szukam transportu z Alty do PL jak najszybciej posiadam prawo jazdy dozuce sie na paliwo 50%
Poleciał bym samolotem ale niestety zgubilem paszport, i mam tylko prawo jazdy co jak sie dowiedzialem niemoge wyleciec z norwegii na tym dokumencie... Please HELP
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Na prawo jazdy też powinieneś polecieć dokument potwierdzający tożsamość z zdjęciem jesteś obywatelem eu paszport Ci potrzeby jest do udi, i banku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Turysta11 napisał:
Na prawo jazdy też powinieneś polecieć dokument potwierdzający tożsamość z zdjęciem jesteś obywatelem eu paszport Ci potrzeby jest do udi, i banku

Prawo jazdy nie jest dokumentem potwierdzajacym tozsamosc osoby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
omg Może być jakaś różnica bo ja leciałem z Alty do Oslo tylko, a w jakiej to firmie pracujesz napisz na priv jak oczywiście możesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
RafalGreszczynski napisał:
Prosze pomóżcie
Szukam transportu z Alty do PL jak najszybciej posiadam prawo jazdy dozuce sie na paliwo 50%
Poleciał bym samolotem ale niestety zgubilem paszport, i mam tylko prawo jazdy co jak sie dowiedzialem niemoge wyleciec z norwegii na tym dokumencie... Please HELP


oslo.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/utrata/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Rafał Greszczyński
(RafalGreszczynski)
Wiking
Juz zglaszałem utrate paszportu ale zeby wyrobic tymczasowy trzeba zapisac sie w kolejce a odbiur paszportu jak dzisiaj pani w konsulaccie mi powiedziała to połowa kwietnia :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
kup bilet norwegianem bez bagazu i nikt dowodu ci nie sprawdzi. 24 godziny przed wylotem odpraw sie on line na telefonie. będąc odprawionym dodaj bilet np do aplikacji "passandroid". kontrolę bezpieczeństwa przechodzisz pokazując tylko swoj bilet na telefonie. nikt dowodu mi nigdy nie sprawdzał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Rafał Greszczyński
(RafalGreszczynski)
Wiking
Najblizszy lot Norwegian z Alty to 30 marca zostaje tylko SAS za 2500zł :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Mirek Biłek
(mirecque)
Wiking
Jade za dwa tygodnie ale Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok