Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Łączenie rodzin-pomocy - Norwegia

Czytali temat:
miko_w W (608 niezalogowanych)
2 Posty
Dawid Goszczyk
(DMG81)
Wiking
Witam,wkrótce moja żona i dzieci przeprowadzają się do No.Muszę zamówić datę i godzinę spotkania w UDI-Stavanger.Wiem ,że trzeba to zrobić przez internet ale nie do konca wiem jak ?? Czy tylko siebie zarejestrować i przyjechać tam z rodziną czy każdego z osobna trzeba umawiać.Różne wersje już słyszałem i dlatego proszę o pomoc Czy ktos mógłby mi to w prosty sposób wyjasnić krok po kroku?? Jakie dokumenty są potrzebne w tym przypadku??Jestem zielony w tym temacie...Może ktos z Was przerabiał ten temat ostatnio akurat w SVG.Z góry dziękuję za pomoc ,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Kazdego z osbna musisz umowic, tylko zwroc uwage na to zeby wszystkich razem umowic w ten sam dzien i o podobnych godzinach, zeby nie latac tam 10 razy. Ja musialam wybrac dosc odlegly termin, okolo 1,5 miesiaca czekania bo dopiero wtedy byla mozliwosc zebysmy wszyscy razem poszli w odstepach 15 minutowych. Tak bylo rok temu przynajmniej. Paszporty wszystkich trzeba miec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Ale rozumiem, ze ty jestes juz zarejestrowany?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok