Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Budowa domu do wynajęcia dla polaków - Norwegia

Czytali temat:
Andrzej Urbaniak Marcin M Michal Zietek Julekem messi55 (3504 niezalogowanych)
14 Posty
Daniel Daniel
(danielos320)
Wiking
Witam ,

Chciałbym się o coś zapytać was , zamierzam wybudować dom , spory około 500 m , ma być w nim 20 pokoi , w każdym łazienka i około 10 kuchni. Ale mam pytanie , chciałbym wynajmować pokój jeden na 4/3 osoby , jeden pokój ma mieć około 20 metrów razem z łazienką 5 metrową. Jak myślicie cena 3/4 tysięcy koron od osoby to jest dobra cena ? W cenie ma być internet , prąd , woda , ogrzewanie. Jak myślicie będą chętni?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Daniel Daniel
(danielos320)
Wiking
Dodatkowo , brał bym przy zamieszkaniu tylko jedną kaucję plus koszt mieszkania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ale po co łazienka w każdym pokoju?
a co to hotel
jedna na korytarz wystarczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Leze

Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
danielos320 napisał:
Witam ,

Chciałbym się o coś zapytać was , zamierzam wybudować dom , spory około 500 m , ma być w nim 20 pokoi , w każdym łazienka i około 10 kuchni. Ale mam pytanie , chciałbym wynajmować pokój jeden na 4/3 osoby , jeden pokój ma mieć około 20 metrów razem z łazienką 5 metrową. Jak myślicie cena 3/4 tysięcy koron od osoby to jest dobra cena ? W cenie ma być internet , prąd , woda , ogrzewanie. Jak myślicie będą chętni?

Pozdrawiam

Gdzie ty masz pojecie o budowie domu 500m2 jak ty ledwie od 1-go do 1-go
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Daniel Daniel
(danielos320)
Wiking
Panowie , z tego wynika że wy czytać nie umiecie. Nie pytam się o budowe , o tym rozmawiam z architektem , pytam się was czy to jest dobra cena 3000/4000 koron?, mówisz że mi nie starcza od 1-go do 1-go , ja nie narzekam Polacy w norwegi dają zarabiać Po za tym mam kilka sklepów monopolowych w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Daniel Daniel
(danielos320)
Wiking
Nie musisz mieć kilkanaście milionów na budowę Mój projekt wyceniają na około 4 milionów koron , z urządzeniem ze wszystkim , dodam że materiały wszystkie są ściągane z Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
danielos320 napisał:
Nie musisz mieć kilkanaście milionów na budowę Mój projekt wyceniają na około 4 milionów koron , z urządzeniem ze wszystkim , dodam że materiały wszystkie są ściągane z Polski.
Za 4 banki to mozesz sobie chyte zbudowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
danielos320 napisał:
Panowie , z tego wynika że wy czytać nie umiecie. Nie pytam się o budowe , o tym rozmawiam z architektem , pytam się was czy to jest dobra cena 3000/4000 koron?, mówisz że mi nie starcza od 1-go do 1-go , ja nie narzekam Polacy w norwegi dają zarabiać Po za tym mam kilka sklepów monopolowych w Polsce
Zmien lekarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Daniel Daniel
(danielos320)
Wiking
Kolego , mam wycenę nie będę się z tobą kłócił za 4 miliony , możesz spokojnie wybudować , dzisiaj przeszedł mi projekt z biura i wycena materiałów ściąganych z Polski do norwegi , tyle wychodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok