Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyksztalcenie wyzsze-zatwierdzenie przez NOKUT - Norwegia

7 Postów

(jkozlowska71)
Wiking
Witam!
Moze ktos moglby mi pomoc??Dostalam dzis wiadomosc od Nokut ze musze doslac kopie ocen ze studiow wyzszych(wyslalam dyplom ukonczenia studiow wyzszych na Uniwersytecie Gdanskim -kopie oryginalu i tlumaczenia).Czy to znaczy ze oni zycza sobie tlumaczenie indeksu????
Prosze o podpowiedz bo nie wiem co dalej z tym zrobic
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ilona S
(k1996)
Wiking
myślę, że chodzi o suplement do dyplomu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(jkozlowska71)
Wiking
Konczac studia nic takiego nie dostalam ,a orientujesz sie moze czy uniwerek cos takiego mi wystawi??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Oczywiscie, ze wystawi. Chodzi o to, ze do uznania wyksztalcenia nie wystarczy sam dyplom, musi byc wykaz zaliczonych przedmiotow, na kolejnych latach studiow, z ocena koncowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(jkozlowska71)
Wiking
dZieki wielkie,to bede dzialac dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Jeszcze jedno. Jesli zlozylas i obronilas prace magisterska, to skseruj strone z indeksu ( jest jedna strona z taka informacja, temat pracy, data obrony itp.), bo rowniez bedzie potrzebna. Ze studiow wystarczy Ci zaswiadczenie o przebiegu (kolejne lata, przedmioty, oceny). W zasadzie to samo, co masz w indeksie, ale prosciej zebrane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Lindemans napisał:
Jeszcze jedno. Jesli zlozylas i obronilas prace magisterska, to skseruj strone z indeksu ( jest jedna strona z taka informacja, temat pracy, data obrony itp.), bo rowniez bedzie potrzebna. Ze studiow wystarczy Ci zaswiadczenie o przebiegu (kolejne lata, przedmioty, oceny). W zasadzie to samo, co masz w indeksie, ale prosciej zebrane.
'to sie nazywa suplement...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Albo zwykle zaswiadczenie Suplement, Yatsku, jest wystawiony wg odpowiedniego wzoru. Bez zadnych problemow mozna dostac zwykle zaswiadczenie - wyciag z indeksu (uproszczony, z pominieciem podzialu na cwiczcenia, wyklady i inne pierdoly)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jurek T
(ureq)
Wiking
Witajcie,

Powiedzcie mi, na realnym - waszym przykladzie, ile czasu potrzebuje machina NOKUT do przeprowadzenia calego procesu ? Informacja typu "kilka tygodni" raczej odpada Dizekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Sonia M
(Sonia87)
Wiking
Ja na zatwierdzenie czekałam prawie 3 miesiące od daty złożenia wszystkich dokumentów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok