Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Informacje trondheim mieszkanie ;] - Norwegia

Czytali temat:
(468 niezalogowanych)
3 Posty
Kamil Michałowski
(Amarelo)
Wiking
Witam!

Piszę bo potrzebuję informacji, moze ktoś wie coś na ten temat.

Poszukuję taniego lokum dla 3os. para + 1 czyli ok 50metrowe mieszkanie z dwoma pokojami, poszukuję tego mieszkania do pracy wakacyjnej czyli do wynajęcia na dwa miesiące sierpień i wrzesień. Jeśli moglibyście mi powiedzieć czy da sie cos takiego załatwić to był bym wdzięczny ;]

Złysałem jeszcze że w okresie wakacyjnym mozna wynajac domki letniskowe w Trondheim, myślałem również o jakimś schronisku młodzieżowym ale nie ,moge nigdzie znaleźć czy istnieje coś takiego w Trondheim ;]

Z góry dziekuje za odp ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Amarelo napisał:
Poszukuję taniego lokum dla 3os. para + 1 czyli ok 50metrowe mieszkanie z dwoma pokojami
Jestem ciekawa czy masz zagwarantowana prace juz czy dopiero bedziecie szukac?
Pewnie to moze miec wplyw na mozliwosci najmu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kamil Michałowski
(Amarelo)
Wiking
tak mam zagwarantowaną prace ;] ale nie wiem czy jest w ogole mozliwosc wynajciea mieszkania tylko na dwa miesiace?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Amarelo napisał:
tak mam zagwarantowaną prace ;] ale nie wiem czy jest w ogole mozliwosc wynajciea mieszkania tylko na dwa miesiace?
keywords at google:
billig overnatting trondheim
trondheim hostel
na finnie i na innych portalach z mieszkaniami szukaj korttidsleie a nie langtidsleie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok