Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Kiedy się konczy umowa? - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Gregory Fun Kasia K boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch Darek1234 tomek18 Tomek18 famila Zielony910 (1130 niezalogowanych)
9 Postów
Zielony910
(Zielony910)
Wiking
Witajcie. Mam umowę od 14 stycznia 2018 roku na 6 miesięcy więc kiedy umowa mi się skończy? Bo jeśli byśmy liczyli miesiące to w czerwcu ale jeśli 1 miesiąc by był liczony jako 14.01 - 14.02 to wtedy w lipcu i już sam nie wiem kiedy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
ostatniego dnia lipca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Zielony910
(Zielony910)
Wiking
Ostatniego dnia lipca? A nie jest tak jak w PL ze jeśli umowę podpisałem 14 to 14 mi się konczy umowa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
Nie jest tak

Zawsze konczy sie ostatniego dnia miesiaca ale jak sam napisales to 6 mies czyli okres probny co jak nic sie nie mowi z obojga stron o wypowiedzeniu to z automatu przechodzi w stala prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Zielony910
(Zielony910)
Wiking
Jesli bd chcial odejść to najlepiej kiedy szefowi powiedzieć żeby automatycznie sie umowa nie przedluzyla? Pod koniec czerwca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
umowa 6 mies na okresie probnym posiada 2 tyg wypowiedzenie czyli w polowie lipca dajesz pisemne wypowiedzenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Zielony910
(Zielony910)
Wiking
A ja bilet kupilem na 15 lipca z myślą ze juz mnie tu nie bedzie heh. Dzieki wielkie za pomoc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
to daj mu wczesniej wypowiedzenie i polecisz sobie 15 lipca, nie musisz panszczyzny odrabiac bo masz 2 tyg na okresie probnym , dokladnie 14 dni liczace sie od daty do daty, na stalej umowie do konca miesiaca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok