Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak odzyskac zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Najmrot Krystian Pasinski marektomaszek Jacek Brożek (2677 niezalogowanych)
1 Post
mariusz bobrowski
(sasza325)
Wiking
czejsc wszystkim mam takie pytanie gdzie moge odebrac zwrot podatku za prace w norwegi jesli juz nie pracuje w norwegi i jestem w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
poprostu wpłacą Ci na konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Anna MZ
(Ania MZ)
Wiking
Dostaniesz papier, ktory pokazujesz w banku lub na poczcie. tylko poczta pobiera oplaty. Nie wiem jakie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
a skad wiesz ze masz zwrot?

jesli masz zwrot, a oni twoj nr. konta to dostaniesz przelew... gdyby mieli twoja komorke to dostajesz sms ze rozliczenie juz gotowe i mozesz sprawdzic na altinn.no jesli masz kody,
jesli jestes w polsce i wymeldowalnie zrobione w norwegii z podaniem polskiego adresu to powinni ci kase wyslac.. albo przelewem albo papierkiem, tylko pojecia nie mam co z norweskim papierem w polsce zrobic??

Moze ktos mial taki przypadek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Tak. Bank Nordea w Polsce wyplacil rownowartosc w złotówkach. Nie bylo problemu. oddzial w Krakowie, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Lee Loo
(leeloo)
Nowicjusz
Jeśli urząd skarbowy ma Twój polski adres, a nie masz konta norweskiego (albo urząd nie ma o nim informacji), to dostaniesz do Polski czek, który będziesz mógł zrealizować w polskim banku. W tym roku tym bankiem jest Deutsche Bank, więc tam trzeba będzie się udać po informacje, co dalej. Na czeku będzie już kwota przeliczona na złotówki. Jeśli jednak nie wymeldowałeś się z Norwegii i nie masz tam konta, wówczas najprawdopodobniej dostaniesz norweski czek, który można zrealizować tylko w Norwegii.

Pozdrawiam,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Agnieszka Bonus
(Agnes033)
Wiking
Witam.Czy czek z zwrotem podatku ma termin waznosc?To bardzo wazne dla mnie,poniewaz dostalam dopiero teraz czek ze zwrotem podatku w Polsce.Dziekuje bardzo za odpowiedz.Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tosia3)
Wiking
Agnes, na czeku powinna być data realizacji,przynajmniej tak było w moim przypadku, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok