Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Błagam was o opinie o speed bemanning - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Łukasz Ch Bad_Boy_35 Luk Onty_Ja_Gabriel_3. Mateusz88xx (2514 niezalogowanych)
5 Postów
Mateusz88xx
(Mateusz88xx)
Wiking
Jadę do Norwegii z ta firma proszę o szczere opinie tu macie link www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/p...zukiwany-s89948.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mateusz88xx napisał:
Jadę do Norwegii z ta firma proszę o szczere opinie tu macie link www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/p...zukiwany-s89948.html Jakie mogą być opinie o firmie która istnieje JEDEN ROK i 2 miesiące, a właścicielem jest polak.
To zwykła wypożyczalnia żywych narzędzi, spiszesz się pozytywnie na pierwszym zleceniu, to będziesz miał następne zlecenia.
Inaczej wrócisz do domu, bez grosza a może i z długami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mateusz88xx
(Mateusz88xx)
Wiking
Witam dzięki ale wogole jak u nich z wypłatami wiesz coś jeżeli będą zadowoleni z mojej pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mateusz88xx napisał:
Witam dzięki ale wogole jak u nich z wypłatami wiesz coś jeżeli będą zadowoleni z mojej pracyPrzecież podpisałeś umowę o pracę, to wiesz ile i kiedy, będą płacić.
Umowa powinna być podpisana w dwóch językach, po polsku i norwesku.
To młoda firma bemanningowa, dlatego wątpię by od początku walili w rogi.
Ta firma, jedynie wynajmuje pracownika inne firmie, jednak to powinieneś sam wiedzieć. Wszystko zależy od tego u kogo będziesz pracował, a to są dwie różne sprawy nie do ogarnięcia tak na szybko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mateusz88xx
(Mateusz88xx)
Wiking
Dzięki ci śliczne jak coś mogę pisać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mateusz88xx napisał:
Dzięki ci śliczne jak coś mogę pisać ? Ależ oczywiście, nawet jest wskazanie byś się podzielił z innymi uwagami i wrażeniem, zawsze będzie to pomocne dla innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok