Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

wypowiedzenie o pracę - Norwegia

Czytali temat:
Leszek Mojżuk Wojciech Honorata Błaszczyk Robert Stefanski Michał Kogut (745 niezalogowanych)
6 Postów
RYSZARD GAJDA
(wiktor72)
Wiking
witam. czy pracodawca może mnie zwolnić w trakcie choroby? miałem usówany nowotwór w głowie i teraz jestem na terapi protonowej w Niemczech. mam kontrakt gdzie pisze że po okresie próbnym 6 miesięcy przechodzi na stały bez gwarancji płacy bez zleceń. mam zwolnienie do końca lutego. a następne do połowy marca. zwolnienie norweskie oczywiście.na 17 ego lutego wezwano mnie na rozmowe z paragrawu 15.1 .sprawdzałem że chodzi o wypowiedzenie bądż zwolnienie. pytanie czy mogą mnie w tym czasie zwolnić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
przeczytalem to chyba kurwa cztery razy i nichuchu.... nie rozumiem twojego polskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
nie moze cie zwolnic ,ale moze zbankrutowac i zamnknac firme
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
wiktor72 napisał:
witam. czy pracodawca może mnie zwolnić w trakcie choroby? miałem usówany nowotwór w głowie i teraz jestem na terapi protonowej w Niemczech. mam kontrakt gdzie pisze że po okresie próbnym 6 miesięcy przechodzi na stały bez gwarancji płacy bez zleceń. mam zwolnienie do końca lutego. a następne do połowy marca. zwolnienie norweskie oczywiście.na 17 ego lutego wezwano mnie na rozmowe z paragrawu 15.1 .sprawdzałem że chodzi o wypowiedzenie bądż zwolnienie. pytanie czy mogą mnie w tym czasie zwolnić?Tak mogą ciebie zwolnić z tej pracy, jeżeli podczas tej konkretnej rozmowy,dojdziecie wspólnie do wniosku iż firma w której pracujesz, nie ma możliwości stworzenia po twoim powrocie z chorobowego, takiego stanowiska pracy dla ciebie, by było ono ekonomiczne dla firmy, a jednocześnie nie pogarszało dalej twojego zdrowia.
Trochę to pogmatwane, niemniej powinieneś uważać co i jak w trakcie tej rozmowy wypowiadasz, tak na temat samej choroby jak i na temat pracy, jaką wykonywałeś w tej firmie przed chorobą.

Powinieneś bardzo dokładnie przestudiować ten konkretny paragraf, razem ze wszystkimi odnośnikami, oraz znaleźć fora norweskie dotyczące tego właśnie problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
RYSZARD GAJDA
(wiktor72)
Wiking
czyli tylko ty nie rozumiesz.bo inni rozumieją
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok