Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

formalności pierwsza praca - Norwegia

Czytali temat:
Ma Go Krystyna K Kasia Jędrusik (555 niezalogowanych)
1 Post

(zony221)
Wiking
czesc,
dostałam jakby kontrakt bezterminowy , praca na telefon, jako tymczasowa dodatkowa pomoc przy sprzątaniu w hotelu. stawka jest za godzine.i teraz podobno najpierw muszę do skattu, potem dostanę jakies kody na pocztę i cos tam jeszcze i w tym momencie bede mogła zalatwic nawet przez internet kartę podatkowa. czy to prawda?
co z udi, jaka kwotę wpisać w druku w skacie skoro nie wiem ile przepracuje godzin, jak ustala kartę podatkowa, dostanę numer tymczasowy? a konto w banku bez paszportu zalatwie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
zony221 napisał:
czesc,
dostałam jakby kontrakt bezterminowy , praca na telefon, jako tymczasowa dodatkowa pomoc przy sprzątaniu w hotelu. stawka jest za godzine.i teraz podobno najpierw muszę do skattu, potem dostanę jakies kody na pocztę i cos tam jeszcze i w tym momencie bede mogła zalatwic nawet przez internet kartę podatkowa. czy to prawda?
co z udi, jaka kwotę wpisać w druku w skacie skoro nie wiem ile przepracuje godzin, jak ustala kartę podatkowa, dostanę numer tymczasowy? a konto w banku bez paszportu zalatwie?


UDI

SKATTETTATEN

BANK

i w tej kolejnosci...

www.nyinorge.no/pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ma Go
(goha77)
Wiking
A ja to zrobiłam w takiej kolejności
Skattettaten
Bank
UDI
I było dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
goha77 napisał:
A ja to zrobiłam w takiej kolejności
Skattettaten
Bank
UDI
I było dobrze.


bo teraz możesz pracować do trzech miesięcy, bez rejestracji w UDI...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok