Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjazd w ciemno Porady i praca ;) - Norwegia

Czytali temat:
(856 niezalogowanych)
3 Posty
Dawid Jagła
(DawidJagla)
Wiking
Witam wszystkich Chce jechać do norwegi w ciemno i szukać pracy najprawdopodobniej w Oslo.
Jestem 21 chłopakiem pracowałem w Angli 5 miesięcy w piekarni mój angielski jest na średnim poziomie dogadywałem się z ludzmi .
Może ktos mi powiedzieć gdzie się udać może ktos ma pókoj do wynajęcia albo gdzie jakis tani hotel ? Gdziie są agencje pracy ? I czy trudno tam o dostanie jakiej kolwiek pracy
góry dziękujee za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
co potrafisz ? jakieś udokumentowane doświadczenie ? masz samochód ? na ile chcesz tu osiąść ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dawid Jagła
(DawidJagla)
Wiking
HMm raczej będe szukał prac w fabryce jakieś samochód mam z uprawieniami nie mam żadnych
Myslicie są jakies sznas na znalazienie pracy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
yyyyyy nie, szkoda Twoich pieniędzy i czasu
idź na studia, pouczysz się, zdobędziesz potrzebną wiedzę, znajdziesz dobrą pracę i będziesz szczęśliwy, daj sobie spokój z Norwegią
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dawid Jagła
(DawidJagla)
Wiking
Chciałbym złapać jakaś prace nauczyc sie norweskiego i mieszkać no i może studia jakies
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
tylko jak? bez pracy jest setki osób które znają angielski i podstawy norweskiego, znają się na budowlance, mają kurs na wózki widłowe a co ważniejsze mają nr personalny i mieszkanie,
idzie zima, mieszkań na rynku nie jest w Oslo za dużo, nie masz referencji nie wiem jak z kasą (około 20 tysięcy koron musisz mieć na depozyt i czynsz za pierwszy miesiąc), zanim znajdziesz kąt do spania to gdzie będziesz spał? w samochodzie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Lepiej wracaj lub dalej siedź w Anglii przynajmniej będziesz zarabiać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok