Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

DNB aktywacja przelewów zagranicznych - Norwegia

5 Postów
Piotrek P
(piotrekp2507)
Wiking
Nie dawno założyłem konto w DNB, jednak po kliknięciu "International payment" widnieje informacja, że ta usługa musi być dopiero aktywowana. Podany jest nr 04800, jednak nie jestem w stanie zlokalizować tam aktywacji. Ktoś może posiada informację jak to aktywować, bo chyba nie ma innego sposobu na przelanie pieniędzy do Polski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan B.
(boxii)
Wiking
zadzwon do banku pod ten numer 04800 I popros zeby ci aktywowali, ewentualnie mozesz wyslac maila.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
piotrekp2507 napisał:
Nie dawno założyłem konto w DNB, jednak po kliknięciu "International payment" widnieje informacja, że ta usługa musi być dopiero aktywowana. Podany jest nr 04800, jednak nie jestem w stanie zlokalizować tam aktywacji. Ktoś może posiada informację jak to aktywować, bo chyba nie ma innego sposobu na przelanie pieniędzy do Polski?
Nie wiem jaki jest układ zakładek w DNB , jednak w Spare najpierw trzeba wejść w zakładkę rejestrującą konta zagraniczne , wpisać wszystkie dane Banku ... "z numerem buta włącznie" ...
ZATWIERDZIĆ ...!
i dopiero po tej rejestracji wchodzi się na przelewy zagraniczne .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
piotrekp2507 napisał:
chyba nie ma innego sposobu na przelanie pieniędzy do Polski?
możesz próbować przewieźć w dekoderze telewizyjnym, albo niech jakaś znajoma schowa dobrze
tak, żeby pies nie wywąchał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotrek P
(piotrekp2507)
Wiking
boxii tylko pod tym nie mogę także znaleźć rozmowy z konsultantem

gabriel u mnie nie ma chyba takiej możliwości ponieważ na normalnym przelewie mam tylko tyle cyfr co w norweskich kontach, a po wybraniu International payment mam tą informację odnośnie aktywacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotrek P
(piotrekp2507)
Wiking
Hehe nie mam dekodera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
po co do Polski przelewać? Lepiej tu zainwestować, np. pożyczyć Linuxowi 5 czy 6tys na procent

czysty zysk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
piotrekp2507 napisał:
Hehe nie mam dekodera ja mam nawet do oddania, sprawny na karte "n". Chciałem oddać za flaszke to nikt nie chciał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
piotrekp2507 napisał:boxii tylko pod tym nie mogę także znaleźć rozmowy z konsultantem
gabriel u mnie nie ma chyba takiej możliwości ponieważ na normalnym przelewie mam tylko tyle cyfr co w norweskich kontach, a po wybraniu International payment mam tą informację odnośnie aktywacji

NO A CO JA NAPISAŁEM POWYŻEJ ... !!!
Do KACZKI NĘDZY ... nie zabawiaj się w Jarka ...
---
NAJPIERW TRZEBA KONTO ZAREJESTROWAĆ / AKTYWOWAĆ ... !!!
Jak tego nie zrobisz , to będzie jak dotej pory tylko przelewy w Norge !!! .
---
Taką operację wykonujesz sam be żadnego konsultanta ...
---
Jeżeli nie rozumiesz poleceń po norwesku , to tłumacz sobie słowo po słowie na tlanslate.no .
---
ŁOSZ we ta i nazad ...!!! .
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotrek P
(piotrekp2507)
Wiking
Po co drzesz pyska jak nic nie wnosisz do tematu, pytanie było skierowane do osób, które nie dawno może miały podobną sytuację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok