Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czy ktos pomoze w znalezieniu pracy? - Norwegia

Czytali temat:
Pawel 0 Mariusz Kucharski Lena Gutkowska Yoyo80 Anja1 pawelcisek (963 niezalogowanych)
4 Posty
Nazar Margal
(Rastamanczyk)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
Rastamanczyk napisał:
Witam mam 25 lat, szukam pracy w okolicach Oslo, moze byc tez inny region pod warunkiem ze praca bedzie stala,interesuje mnie jakakolwiek propozycja pracy. Posiadam prawo jazdy kategorii A,B,C1,C. Znam jezyki: angielski,polski, rosyjski, ukrainski, wloskii, (ucze sie norweskiego). Mam wszystkie dokumenty potrzebne do podjecia pracy w Norwegii.
Wyksztalcenie srednie, zdana matura, kierunek: zarzadzanie informacja.
Tel: 93956033
E-mail: naazaar@wp.pl

Jezeli ktos moglby mi pomoc w znalezieniu pracy bede bardzo wdzieczny....

i wogole czy mam jakies szanse w znalezieniu tutaj pracy?


Fajnie, ze stawiasz warunki. Jezeli dodatkowo potrafisz zarzadzac informacjami, to z pewnoscia znajdziesz prace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Nazar Margal
(Rastamanczyk)
Wiking
Warunek jest taki do zmiany miejsca zamieszkania, logicznie rzecz biorac nie moge zmieniac miejsca zamieszkania ze wzgledu na prace powiedzmy na okres jednego miesiaca? dlatego tez jezeli w gre wchodzi inny region to praca powinla byc na stale lub na dluzszy okres...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Nazar Margal
(Rastamanczyk)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
Takie tematy są tu od początku a ich ilości nie zliczy chyba już nikt czytałeś już pewnie takie posty i jak sam możesz zauważyć musisz liczyć na siebie bo nikt Cie tu nie zna i nie da Ci pracy, idź do jakiegoś pośredniaka i wybierz sobie JEDEN zawód w którym chcesz pracować a jak brakuje Ci jakiegoś papierka to leć do Pl lub kombinuj na miejscu żeby go zdobyć i problem z głowy ... jeśli znasz na tyle angielski żeby sobie z tym poradzić to nie ma na co czekać
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Rastamanczyk napisał:
Znam jezyki: rosyjski, ukrainski,

Jezeli ktos moglby mi pomoc w znalezieniu pracy bede bardzo wdzieczny....

i wogole czy mam jakies szanse w znalezieniu tutaj pracy?

nie wiem jak to u was prawosławnych wygląda
Polacy powinni się modlić o znalezienie czegoś do św. Antoniego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sylwia Gniadek
(wera_2012)
Wiking
SZUKAM PRACY NA STAŁE JEŻELI KTOŚ MOŻE POMÓC HEHE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Rastamanczyk napisał:
nie oczekuja bog wie czego, lecz normalna prace za ktora da sie spokojnie zyc i utrzymac rodzine

Jasne, to nic wielkiego
Pol Polski natychmiast by spakowalo walizki, za takie zwyczajne "nic wielkiego"
Przyszlo Ci do glowy, ze kazdy kto tu jest i ma jakas szanse, to ma przyjaciol, sprawdzonych znajomych, rodzine ? Posty takie jak Twoj pojawiaja sie kilka razy dziennie na forum.Konwersacja z poszukujacym i przedstawienie mu realiow norweskich, konczy sie za zwyczaj potokiem niecenzurowanych slow z jego strony, a w najlepszym przypadku porownaniem Polakow za granica do wilkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok