Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
(628 niezalogowanych)
3 Posty
Artur Filipowicz
(ArturFilipowicz)
Wiking
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Przebywam w Norwegii w miejscowości Valldal. 46593679. Pozdrawiam, Artur.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
ArturFilipowicz napisał:
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Przebywam w Norwegii w miejscowości Valldal. 46593679. Pozdrawiam, Artur.

Tez posiadam prawo jazdy. Teoretycznie jestes sprawny motorycznie. Chcesz byc kierowca wiec to napisz, inaczej jaki sens ma twoje ogloszenie?

Ze nie znajdziesz to inna historia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
marecki00 napisał:
ArturFilipowicz napisał:
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Przebywam w Norwegii w miejscowości Valldal. 46593679. Pozdrawiam, Artur.

Tez posiadam prawo jazdy. Teoretycznie jestes sprawny motorycznie. Chcesz byc kierowca wiec to napisz, inaczej jaki sens ma twoje ogloszenie?

Ze nie znajdziesz to inna historia.
Znajdą się tacy co to nie umieją odpuścić>polecam troszeczkę refleksji nad egzystencją i byciem naj...troszkę pokory dla siebie panie mą(d)recki00(kompleks dżemowego pokolenia?)Spetsnaz: On The Edge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Artur Filipowicz
(ArturFilipowicz)
Wiking
marecki00 napisał:
ArturFilipowicz napisał:
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Przebywam w Norwegii w miejscowości Valldal. 46593679. Pozdrawiam, Artur.

Tez posiadam prawo jazdy. Teoretycznie jestes sprawny motorycznie. Chcesz byc kierowca wiec to napisz, inaczej jaki sens ma twoje ogloszenie?

Ze nie znajdziesz to inna historia.


Co do pierwszego zdania, to masz rację. Za mało opisałem interesuje mnie praca w zakresie: magazynier, pomocnik na budowie, farmy, zbiory.. W Valldal zbieram owoce i warzywa. Czasem łapię malowania, ale szukam czegoś na dłużej.

Natomiast co do Twojego drugiego zdania, to rozwiń historię, że nie znajdę, bo jestem bardzo ciekawy Twojej wiedzy, skoro masz informację, że nie znajdę, to powiedz skąd Takie mądre przypuszczenia drogi kolego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
ArturFilipowicz napisał:
marecki00 napisał:
ArturFilipowicz napisał:
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Przebywam w Norwegii w miejscowości Valldal. 46593679. Pozdrawiam, Artur.

Tez posiadam prawo jazdy. Teoretycznie jestes sprawny motorycznie. Chcesz byc kierowca wiec to napisz, inaczej jaki sens ma twoje ogloszenie?

Ze nie znajdziesz to inna historia.


Co do pierwszego zdania, to masz rację. Za mało opisałem interesuje mnie praca w zakresie: magazynier, pomocnik na budowie, farmy, zbiory.. W Valldal zbieram owoce i warzywa. Czasem łapię malowania, ale szukam czegoś na dłużej.

Natomiast co do Twojego drugiego zdania, to rozwiń historię, że nie znajdę, bo jestem bardzo ciekawy Twojej wiedzy, skoro masz informację, że nie znajdę, to powiedz skąd Takie mądre przypuszczenia drogi kolego?


Ano stad, ze to nie GB i ludzi od wszystkiego i od niczego nikt nie potrzebuje. Chcesz robic wszystko, ergo nie znasz sie na niczym. Tu nie ma pomocnikow na budowach. Stad moje madre przemyslenie drogi kolego.
Pozostan przy zbiorze warzyw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
d4acool napisał:
[quote]marecki00 napisał:
ArturFilipowicz napisał:
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Przebywam w Norwegii w miejscowości Valldal. 46593679. Pozdrawiam, Artur.

Tez posiadam prawo jazdy. Teoretycznie jestes sprawny motorycznie. Chcesz byc kierowca wiec to napisz, inaczej jaki sens ma twoje ogloszenie?

Ze nie znajdziesz to inna historia.
Znajdą się tacy co to nie umieją odpuścić>polecam troszeczkę refleksji nad egzystencją i byciem naj...troszkę pokory dla siebie panie mą(d)recki00(kompleks dżemowego pokolenia?)

Ostatnio wydalales potok wulgaryzmow, czyzbys ewoluowal? Swoja droga sam sie dziwie, ze odpowiadam na twoje defekacje. Z przyczyn obiektywnych nie zamierzam sluchac zalaczonych materialow. Jezeli zrodlo jest zatrute, to cala woda w rzece rowniez.

sio.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
defekacje

Chyba naprawde masz firme tyle ze nie w Norwegii tylko pod Glinojeckiem. Fascynujaca nisza rynkowa oczyszczanie burakow cukrowych

A co do kierowcy z prawem jazdy klasy C to ma szanse znajac angielski i troche norweski dorwac dorywcza (tilkallingsvikar sjåfør) prace kierowcy ciezarowki np. w Expercie, Elkjøpie, Remie itp. itd. Gdyby mial CE to by mial jeszcze wieksze szanse bo sporo jest ogloszen iz takowych kierowcow potrzebuja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Artur Filipowicz
(ArturFilipowicz)
Wiking
marecki00 napisał:
[quote]d4acool napisał:
marecki00 napisał:
ArturFilipowicz napisał:
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Przebywam w Norwegii w miejscowości Valldal. 46593679. Pozdrawiam, Artur.

Tez posiadam prawo jazdy. Teoretycznie jestes sprawny motorycznie. Chcesz byc kierowca wiec to napisz, inaczej jaki sens ma twoje ogloszenie?

Ze nie znajdziesz to inna historia.
Znajdą się tacy co to nie umieją odpuścić>polecam troszeczkę refleksji nad egzystencją i byciem naj...troszkę pokory dla siebie panie mą(d)recki00(kompleks dżemowego pokolenia?)

Ostatnio wydalales potok wulgaryzmow, czyzbys ewoluowal? Swoja droga sam sie dziwie, ze odpowiadam na twoje defekacje. Z przyczyn obiektywnych nie zamierzam sluchac zalaczonych materialow. Jezeli zrodlo jest zatrute, to cala woda w rzece rowniez.

sio.


Nie wiem, gdzie kolego widzisz potok wulgaryzmów? Bo czytam setny raz, swoje słowa, po słowie i nie widzę, żadnego wulgaryzmu... Bez odbioru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok