Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Grzegorz ***** (1945 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
miedzi to mam kilo
za to aluminiu znacznie wiecej
do Honnefos mialem 7km
a do domu 77km
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Grzegorz *****
(pln_29)
Wiking
Przy skupie pobierają jeszcze wycinek z odbytu do bazy danych i mierzą obwód lewego jądra czy zgadza się z normami UE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
robertoslo2 napisał:
trzeba bylo do oslo przywieść to by ci nikt dowodu nie kserowal
Śmieszny jesteś , przecież jak podajesz nr rejestracyjny , to jest to równoznaczne z pełnymi danymi personalnymi , nawet jak auto jest na Firmę w której się pracuje .
---
Chyba , że ty akurat , na recykling jeździsz kradzionym autem .
---
W Mojej Wiosce , Jest akurat taka Praktyka jaką opisałem .
Średnio w roku , Dostarczamy ponad pół tony , blachy miedzianej z dachów .
---
Gdzie indziej może i jest inaczej .
W każdym bądź razie , jest to całkiem inaczej niż w Polsce , Pod Ścisłą Kontrolą Państwa .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Andrzej Sz
(Andrew1968)
Nowicjusz
Tak myslalem, ze danie postu na forum przyniesie nie ten efekt jaki mial dac. Zwracalem sie do ludzi z pytaniem czy ktos orientuje sie moze o wolnym wakacie przy recyklingu metali w Norwegii, a tu rozwinela sie dyskusja co, za ile i gdzie mozna sprzedac. Jeszcze raz zwracam sie z pytaniem glownym dotyczacym pracy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
codziennie ludzie głównie o pracę pytają
także jest to już ciepłym moczem olewane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Andrew1968 napisał:.... Zwracalem sie do ludzi z pytaniem czy ktos orientuje sie moze o wolnym wakacie przy recyklingu metali w Norwegii ...
...Jeszcze raz zwracam sie z pytaniem glownym dotyczacym pracy.

Znaczy jednymi słowy iże jezdeś ździebełko przytępawy , poprzez swoje stanowiska , jakie pełnisz w Polsce przy recyklingu .
---
Tu jedynie , możesz być zwykłym fizycznym , na takim składzie o ile najpierw , będzie takie lokalne zapotrzebowanie .
---
Firmy tego typu , to Prywatne Inicjatywy z bardzo dużym Kapitałem .
---
I ty sobie wyobrażasz , że jest w śród Nas ktoś z Zarządu ?!.
---
Tu nawet Właściciel Firmy , Potrafi zakasać rękawy i stanąć do fizycznej Pracy .
---
Ponadto w Norge , tego typu firmy , nie rodzą się jak grzyby po deszczu , by następnie paść w czasie suszy ...
Tu firma powstała zaraz po Wojnie i trwa do dzisiaj prawie w takim samym składzie na całkiem prywatnym i niezależnym terenie .
---
I co chciałbyś się dowiedzieć ciekawego , od takiego pracownika ! ?.
Jak Mu się pracuje ...
Jaką ma stawkę ...
Jakie występują przewałki na placu ...
---
W Mojej okolicy w promieniu 200 km. są tylko dwa takie składy z własnymi kejami i całym zmechanizowanym sprzętem przeróbczym .
---
Skoro jesteś taki do Przodu .
TO
DLACZEGO

Nie poszukasz w necie odpowiedniej Firmy i nie nawiążesz bezpośredniego kontaktu ? .
---
Przecież tak jest Najprościej ...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Andrzej Sz
(Andrew1968)
Nowicjusz
No coz, mam tylko nadzieje ze w Norwegii nie siedza same takie przemadrzale przyglupy jak Ty. Myslalem, ze tacy "ludzie" zasiedlili Anglie i Irlandie, a Norwegia zdobyla inteligentnych przedstawicieli naszego kraju. Niestety, widze ze ten gorszy odlam naszego spoleczenstwa przebywa juz w kazdym krancu tego swiata. Ciekawe czy taki byles madry jak wyjezdzales z Polski, albo kim jestes w Norwegii ze tak cwaniakujesz. Jezeli nie masz nic ciekawszego do napisania to poprostu nie pisz a nie wymadrzesz sie jakbys wszystkie rozumy pozjadal. Zenada. Prosze o wpisy osoby ktore maja naprawde cos konkretnego do powiedzenia a nie przemadrzalych cwaniaczkow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jeszcześ Endrju z Polszy nie ujechał, a te imię jakieś odpolszczone?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok