Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak zarobić w łatwy sposób - Norwegia

1 Post
born Kolr
(marcinjanuszek)
Wiking
Jak zarobić w Polsce
Napisz odpowiedź
Wpadłem na pomysł jak zarobić w Polsce kasę. Mianowicie zebrać grupę ludzi którzy mają własne konto na www.youtube.pl. Ja mam na swoim koncie 10 filmików na których chce zarobić ale do tego potrzebna jest mi widownia. Moje konto byłoby zatem głównym kontem dochodowym. Dziennie byłyby organizowane serie oglądania przez tą naszą grupę około 500tys osób filmików danych osób np: po 30 osób dziennie. Oczywiście osoby które chciałby zarobić musiałby mieć konto na youtube które jest w programie partnerskim. Jeśli dziennie ktoś miałby 500 tys wejść na dane filmy i tyle subskrycji sporo by zarobił jednorazowo. Oczywiście co jakiś czas ponownie by zarobił gdyby nadeszła jego kolej. Akcja jest łatwa do ogarnięcia trzebaby było tylko zrobić listę 500 tys osób którzy wchodza w ten interes. Alfabetycznie robiloby się masowe wejścia na dany kanał i przeglądanie filmików danej osobie. Można bylo by poświęcić temu więcej czasu i dziennie wchodzić na konta np: 100 osób. Wtedy. Zgodnie z kalkulatorem jeśli dany kanał np: Jana Nowaka odwiedziłoby dziennie 500 tys osób zarobiłby 1300zł jednorazowo. Wszystko jest legalne wystarczy założyć konto na youtube wstawić 3 filmy i aktywować konto adsense. Musimy jakoś sobie radzic w polsce ciężko coś zarobić a to w miarę bezwysiłkowy sposób. Proponowałbym zrobić test i zacząć zbierać ludzi prosze pisac do mnie wiadomości na mój kanał youtube poniżej podaje link.

www.youtube.com/channel/UCCUH8qPpqp2URt0cZCDB3MA

Oczywiście akcje zaczynamy jak zbierzemy około 500 tys zainteresowanych ludzi. Ja zajmę się robieniem listy od 1 do 500 tys nie pominiemy nikogo jestem uczciwy. Możemy wspierać kogoś kto jest potrzebujący np jednorazowo na prośbę masowo kliknąć na kanał osoby której rodzi się dziecko. Jeśli uzbiera się większa liczba osób i ktoś kto pomoże mi ogarnąć listę dziennie możemy kliknąć większą ilość osób. Wszystko jest dziecinnie proste. Proszę o odpowiedzi na moje konto youtube i przy okazji klikanie na moje filmiki i subskrycje. Liczy się dobry pomysł a to jest dobry pomysł chcesz zarobić co jakiś czas jednorazowo 1300zł wejdź w to i napisz do mnie.

Pozdrawiem Łukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
co pijesz
albo palisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
Cokolwiek on nie bierze jest to bardzo toksyczne i na pewno nierozcieńczone!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
napij sie albo zapal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Wiking
jak zarobić w łatwy sposób- może tak jak on? poznajecie? youtu.be/JBtzmCV5Y-E moze to i sposób?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Grzegorz *****
(pln_29)
Wiking
Heh ludzie powyżej dobrze piszą, zmień dilera chłopie, i weź się do normalnej roboty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Zostan niewolnikiem c+e!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok