Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Problem z zwolnieniem lekarskim - Norwegia

Czytali temat:
stach28g (769 niezalogowanych)
2 Posty
Ala Joniec
(Alicja21)
Wiking
Hej mam problem z moją firma..;/ Jestem na zwolnieniu już od 20 marca 2013. Mój pracodawca powinien mi wypłacić za 16 dni chorobowego byłam w biurze i tam pewna pani powiedziała mi że dostanie ale z dwu miesięcznym opóźnieniem czyli 20 maja. Ok wszystko by było fajnie wczoraj napisałam do nich e-maila kiedy i ile mi wypłacą, napisali mi tak że firma która mnie wynajmowała mi nie zapłaci i w tej chwil nie wiem co mam zrobić ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ala.joniec napisał:
robiłam "problemy" w pracy a chodzi dokładnie o to, że o 4 w nocy poszłam do ubikacji (przez to chcieli mnie zwolnić)
a jakie mieliście ustawowe godziny chodzenia do ubikacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
jasta102 napisał:
ala.joniec napisał:
robiłam "problemy" w pracy a chodzi dokładnie o to, że o 4 w nocy poszłam do ubikacji (przez to chcieli mnie zwolnić)
a jakie mieliście ustawowe godziny chodzenia do ubikacji?
dziwny ten polski naród bo do ubikacji chodzi o 4ej...
i znowu trza sie wstydzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
pewnie za dużo piła, albo jadła na kolację?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ala Joniec
(Alicja21)
Wiking
My pracujemy po 12h na różnych zmianach na nocnej i dziennej od 7-19 19-7 i nie mamy powiedziane kiedy możemy chodzić. Ja pracuje na platformie wiertniczej przy remontach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Alicja21 napisał:
My pracujemy po 12h na różnych zmianach na nocnej i dziennej od 7-19 19-7 i nie mamy powiedziane kiedy możemy chodzić. Ja pracuje na platformie wiertniczej przy remontach
ja jak pracowałem na rusztowaniu wiszącym na Manhattanie i kiedy np na 33 piętrze mi się zachciało to na ścianę robiłem
jeździć nie ma sensu w to i z powrotem
od was pewnie też tego wymagają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Alicja21 napisał:
My pracujemy po 12h na różnych zmianach na nocnej i dziennej od 7-19 19-7 i nie mamy powiedziane kiedy możemy chodzić. Ja pracuje na platformie wiertniczej przy remontachto jeżeli nie macie powiedziane ze mozecie chodzic, to jakim prawem tam poszłaś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
niesubordynacja i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
jasta102 napisał:
Alicja21 napisał:
My pracujemy po 12h na różnych zmianach na nocnej i dziennej od 7-19 19-7 i nie mamy powiedziane kiedy możemy chodzić. Ja pracuje na platformie wiertniczej przy remontach
ja jak pracowałem na rusztowaniu wiszącym na Manhattanie i kiedy np na 33 piętrze mi się zachciało to na ścianę robiłem
jeździć nie ma sensu w to i z powrotem
od was pewnie też tego wymagają
siku ok rozumie a to drugie?? też na ściane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Joanna S
(niuska1985)
Wiking
Witam.czy ktos wie co ma na celu i jak przebiega rozmowa z pracodawca po 7 tyg zwolnienia lekarskiego??jestem w ciazy i dostalam zaproszenie wlasnie na taka rozmowe.nie wiem czego mam sie spodziewac. z tego co mi wiadomo bede do samego konca wiec w 26tyg rozmowa z nav.czy ktos przez to przechodzil i moglby opisac jak to przebiega. z gory dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok