Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Misiura Misiura Jan Maryjan ON Tamten Bluzer Norbert. (3466 niezalogowanych)
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Hania61 napisał:
JoannaChudziak napisał:
Witam w związku z powyższym , potrzebuję osoby która byłaby w stanie pomóc umożliwić mi wyjazd z tej Naszej Cudownej Krainy , mlekiem i miodem płynącej.... A tak na poważnie to mam 25 lat i chciałabym podjąć prace w Norwegii , tam też zamieszkać. Znajomych w Norwegii nie posiadam co za tym idzie miejsca "zaczepienia" też nie. Norweskiego za bardzo nie kminie , ale po angielski się dogaduję całkiem dobrze . Jestem w stanie zapłacić za znalezienie pokoju i pracy w Norwegii - gdziekolwiek gdzie są dobre zarobki. Mam prawko , mogę przyjechać samochodem , pracy żadnej się nie boję , bo pracowałam już w wielu miejscach , też zagranicą. Także Jeśli znalazłby się ktoś w porządku , chętny do pomocy normalnej i kumatej dziewczynie proszę pisać . Jak wyżej wspomniałam zapłacę albo się odwdzięczę w inny uczciwy sposób !!! Witaj poszukaj moze na innych forach wiadomosci jak i gdzie nasjlatwiej znalezc prace .Tutaj sie nie dowiesz i nie licz na pomoc. Sama widzisz w jaki sposob kobiety Ci odpisuja ,koszmar.Ciekawe czy same znalazly prace czy pomoc chlopakow ,mezow czy rodziny a teraz cwaniakuja i jakby byly niewiadomo kim .Zycze Ci powodzenia i napewno Ci sie uda )))Pozdrawiam



Ojej jaka Hania zniesmaczona i święcie oburzona postępowaniem tutejszych kobiet...
Więc nasuwa sie pytanie co taka prawa kobietka jak Hania robi na takim szmatławym portalu jak ten...nie dobrze,uważaj aby nie spaść ,,na psy,,....
ps .nienawidze takiej głupawej,podwojnej moralnosci na pokaz...
pomyśl trochę zanim coś napiszesz bo moim zdaniem już tytuł tego posta duzo mówi o autorce...i nie koniecznie pozytywnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
factorytka napisał:
Hania61 napisał:
factorytka jestes bezczelna !! gdzie Ona napisala ze d....pa bedzie sie odwdzieczac!! napisala UCZCIWIE! CIEKAWE JAK TY TU PRZYJECHALAS !Zanim cos napiszesz 100 razy sie zastanow ,ty i tobie podobne osoby jestescie zalosne (nie zaslugujesz aby pisac do ciebie i o tobie z duzej litery)

Właścicielka postu napisała :"Mam w dupie Polskę"
Polska : powierzchnia całkowita : 312 679 km2

Riposta prosta jak autostrada, żadnych zakrętów a tu się jakiś tuman przypałęta i jeszcze rozstawia mnie po kątach ...


No,nareszcie jest cos dla chwasta 102.Zawsze uwazalem ,ze jemu pomoc moze tylko

baba z wielką dupą.A stosunek do Polski, to on mial zawsze analny ,wiec wszystko sie zgadza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jabin z Hazo napisał:

No,nareszcie jest cos dla chwasta 102.Zawsze uwazalem ,ze jemu pomoc moze tylko

baba z wielką dupą.A stosunek do Polski, to on mial zawsze analny ,wiec wszystko sie zgadza.

jebinie
te twoje uważanie
a tutkę to ruskie bombą atomową strącili
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Mam nadzieję , że nikt tej kwoce nie pomoże Po prostu miejcie ją w DUPIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
cala Polska ma ja w dupie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Lamikoboy napisał:
Mam nadzieję , że nikt tej kwoce nie pomoże Po prostu miejcie ją w DUPIE

To jest typowa prostaczka, mysli ze jak przyjechala do Norwegii to jakby Pana Boga za nogi zlapala...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Lamikoboy napisał:
Mam nadzieję , że nikt tej kwoce nie pomoże Po prostu miejcie ją w DUPIE
a jeśli mam inną orientację seksualną ???
oczywiście nic do was nie mam, ale jednak wkładanie sobie czegoś do dupy mnie tak trochę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
2013 napisał:
Lamikoboy napisał:
Mam nadzieję , że nikt tej kwoce nie pomoże Po prostu miejcie ją w DUPIE

To jest typowa prostaczka, mysli ze jak przyjechala do Norwegii to jakby Pana Boga za nogi zlapala...



to się rajem nazywa ,ją do raju ciągnie jak muchę do g... też z dup... fajny temat cięgle wkoło dup..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
jasta102 napisał:
Lamikoboy napisał:
Mam nadzieję , że nikt tej kwoce nie pomoże Po prostu miejcie ją w DUPIE
a jeśli mam inną orientację seksualną ???
oczywiście nic do was nie mam, ale jednak wkładanie sobie czegoś do dupy mnie tak trochę...


Oj tambez obrazy... cos taki cnotliwy wszystkiego trzeba w życiu spróbować
poza tym ostatnio ta bemka ci sie tak bardzo podobała
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Łukasz Rzepiński
(LukaszRz)
Wiking
JoannaChudziak napisał:
Witam w związku z powyższym , potrzebuję osoby która byłaby w stanie pomóc umożliwić mi wyjazd z tej Naszej Cudownej Krainy.... Także Jeśli znalazłby się ktoś w porządku , chętny do pomocy normalnej i kumatej dziewczynie proszę pisać . Jak wyżej wspomniałam zapłacę albo się odwdzięczę w inny uczciwy sposób !!!

Na pewno jesteś "kumata"?
To skoro tak, proponuję żebyś zapamiętała kilka zasad

Zasada numer jeden:
Obcokrajowcy szanują tylko ludzi szanujących siebie i swój kraj.

Zasada numer dwa:
Nie oczekuj pomocy od ludzi, zaraz po obrażeniu pojęcia, które dla wielu może być bliskie.

Zasada numer trzy:
Jeśli chcesz znaleźć pracę, napisz co umiesz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok