Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mam w dupie Polske !!! - Norwegia

Czytali temat:
Misiura Misiura Jan Maryjan ON Tamten Bluzer Norbert. (3487 niezalogowanych)
2 Posty
Joanna Chudziak
(JoannaChudziak)
Wiking
Witam w związku z powyższym , potrzebuję osoby która byłaby w stanie pomóc umożliwić mi wyjazd z tej Naszej Cudownej Krainy , mlekiem i miodem płynącej.... A tak na poważnie to mam 25 lat i chciałabym podjąć prace w Norwegii , tam też zamieszkać. Znajomych w Norwegii nie posiadam co za tym idzie miejsca "zaczepienia" też nie. Norweskiego za bardzo nie kminie , ale po angielski się dogaduję całkiem dobrze . Jestem w stanie zapłacić za znalezienie pokoju i pracy w Norwegii - gdziekolwiek gdzie są dobre zarobki. Mam prawko , mogę przyjechać samochodem , pracy żadnej się nie boję , bo pracowałam już w wielu miejscach , też zagranicą. Także Jeśli znalazłby się ktoś w porządku , chętny do pomocy normalnej i kumatej dziewczynie proszę pisać . Jak wyżej wspomniałam zapłacę albo się odwdzięczę w inny uczciwy sposób !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
JoannaChudziak napisał:
Witam w związku z powyższym , potrzebuję osoby która byłaby w stanie pomóc umożliwić mi wyjazd z tej Naszej Cudownej Krainy , mlekiem i miodem płynącej.... A tak na poważnie to mam 25 lat i chciałabym podjąć prace w Norwegii , tam też zamieszkać. Znajomych w Norwegii nie posiadam co za tym idzie miejsca "zaczepienia" też nie. Norweskiego za bardzo nie kminie , ale po angielski się dogaduję całkiem dobrze . Jestem w stanie zapłacić za znalezienie pokoju i pracy w Norwegii - gdziekolwiek gdzie są dobre zarobki. Mam prawko , mogę przyjechać samochodem , pracy żadnej się nie boję , bo pracowałam już w wielu miejscach , też zagranicą. Także Jeśli znalazłby się ktoś w porządku , chętny do pomocy normalnej i kumatej dziewczynie proszę pisać . Jak wyżej wspomniałam zapłacę albo się odwdzięczę w inny uczciwy sposób !!!

Strasznie dużą tą..hmm.. pupę masz..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Za chwilę się posypią propozycje pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Hania61)
Wiking
JoannaChudziak napisał:
Witam w związku z powyższym , potrzebuję osoby która byłaby w stanie pomóc umożliwić mi wyjazd z tej Naszej Cudownej Krainy , mlekiem i miodem płynącej.... A tak na poważnie to mam 25 lat i chciałabym podjąć prace w Norwegii , tam też zamieszkać. Znajomych w Norwegii nie posiadam co za tym idzie miejsca "zaczepienia" też nie. Norweskiego za bardzo nie kminie , ale po angielski się dogaduję całkiem dobrze . Jestem w stanie zapłacić za znalezienie pokoju i pracy w Norwegii - gdziekolwiek gdzie są dobre zarobki. Mam prawko , mogę przyjechać samochodem , pracy żadnej się nie boję , bo pracowałam już w wielu miejscach , też zagranicą. Także Jeśli znalazłby się ktoś w porządku , chętny do pomocy normalnej i kumatej dziewczynie proszę pisać . Jak wyżej wspomniałam zapłacę albo się odwdzięczę w inny uczciwy sposób !!! Witaj poszukaj moze na innych forach wiadomosci jak i gdzie nasjlatwiej znalezc prace .Tutaj sie nie dowiesz i nie licz na pomoc. Sama widzisz w jaki sposob kobiety Ci odpisuja ,koszmar.Ciekawe czy same znalazly prace czy pomoc chlopakow ,mezow czy rodziny a teraz cwaniakuja i jakby byly niewiadomo kim .Zycze Ci powodzenia i napewno Ci sie uda )))Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Hania61)
Wiking
factorytka jestes bezczelna !! gdzie Ona napisala ze d....pa bedzie sie odwdzieczac!! napisala UCZCIWIE! CIEKAWE JAK TY TU PRZYJECHALAS !Zanim cos napiszesz 100 razy sie zastanow ,ty i tobie podobne osoby jestescie zalosne (nie zaslugujesz aby pisac do ciebie i o tobie z duzej litery)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Polecam czytać ze zrozumieniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Witaj poszukaj moze na innych forach wiadomosci jak i gdzie nasjlatwiej znalezc prace .Tutaj sie nie dowiesz i nie licz na pomoc.
bo tu udziela sie odpowiedzi na konkretne pytania

a jak znalesc prace to bylo pisane 1000 razy


skad mamy wiedziec jaka ciezarowka ona jezdy i jakie koparki obsluguje
moze spawa tigiem w argonie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Joanna Chudziak
(JoannaChudziak)
Wiking
Pewnie masz rację (Hania61) , napisałam tą wiad. na forum zupełnie spontanicznie , ot tak a nóż się uda . A kto komentuje w taki sposób jak powyżej i jak go to bawi i nie szkoda mu(jej)na to czasu niech robi to dalej Ani mnie to grzeje ani ziębi .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
JoannaChudziak napisał:
Witam w związku z powyższym , potrzebuję osoby która byłaby w stanie pomóc umożliwić mi wyjazd z tej Naszej Cudownej Krainy , mlekiem i miodem płynącej.... A tak na poważnie to mam 25 lat i chciałabym podjąć prace w Norwegii , tam też zamieszkać. Znajomych w Norwegii nie posiadam co za tym idzie miejsca "zaczepienia" też nie. Norweskiego za bardzo nie kminie , ale po angielski się dogaduję całkiem dobrze . Jestem w stanie zapłacić za znalezienie pokoju i pracy w Norwegii - gdziekolwiek gdzie są dobre zarobki. Mam prawko , mogę przyjechać samochodem , pracy żadnej się nie boję , bo pracowałam już w wielu miejscach , też zagranicą. Także Jeśli znalazłby się ktoś w porządku , chętny do pomocy normalnej i kumatej dziewczynie proszę pisać . Jak wyżej wspomniałam zapłacę albo się odwdzięczę w inny uczciwy sposób !!!

może trochę więcej koloru Joanno.....będzie ciekawiej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
Hania61 napisał:
factorytka jestes bezczelna !! gdzie Ona napisala ze d....pa bedzie sie odwdzieczac!! napisala UCZCIWIE! CIEKAWE JAK TY TU PRZYJECHALAS !Zanim cos napiszesz 100 razy sie zastanow ,ty i tobie podobne osoby jestescie zalosne (nie zaslugujesz aby pisac do ciebie i o tobie z duzej litery)

Właścicielka postu napisała :"Mam w dupie Polskę"
Polska : powierzchnia całkowita : 312 679 km2

Riposta prosta jak autostrada, żadnych zakrętów a tu się jakiś tuman przypałęta i jeszcze rozstawia mnie po kątach ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok