Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1028 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
dwie szybkie odpowiedzi
1) budowlaniec nastawiony na rozwój swojej firmy -w ofercie ma pakiet usług od np. postawienia domu do wykończenia pod klucz według indywidualnego projektu wliczonego w cenę a współpracę z inwestorem kończy oddając mu klucze do nieruchomości w której należy tylko powiesić swoje ubrania w szafach
2) rozcieram pastele ponieważ maluję dłońmi ,pastel idzie na dłoń i dopiero palce tworzą to co z pod nich wyjdzie , na końcu zaznaczam tylko ew. kontury nigdy nie na odwrót


Ad:1 W Norge to sie zdarza niezwykle rzadko, a juz w szczegolnosci polskim firmom.
Przewaznie Polak buduje ( 1 etap) lub wykancza na podstawie norskich wytycznych.
W blokach, rekke itp. najczesciej inwestor wykonuje pod klucz, na podstawie wytycznych architekta i klientow.
Mysle wiec, ze twoja oferta spotka sie ze sciana.

Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka Organisciak
(AgnieszkaOrganisciak)
Wiking
W Norge to sie zdarza niezwykle rzadko, a juz w szczegolnosci polskim firmom........i własnie dlatego trzeba to zmienic , przeciez jeśli się nie spróbuję to nikt nie będzie wiedział czy się uda , musimy się nauczyć -my polacy- że jesteśmy zdolni do wszystkiego !! i może uda nam się pokonac ten wieczny i zakorzeniony w nas pesymizm , osobiście jak slysze "to się nie uda" to zalewa mnie krew , bo przecież nie można całe życie stosować się do zasady " miej wyjeb...ne a będzie ci dane "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
W Norge to sie zdarza niezwykle rzadko, a juz w szczegolnosci polskim firmom........i własnie dlatego trzeba to zmienic , przeciez jeśli się nie spróbuję to nikt nie będzie wiedział czy się uda , musimy się nauczyć -my polacy- że jesteśmy zdolni do wszystkiego !! i może uda nam się pokonac ten wieczny i zakorzeniony w nas pesymizm , osobiście jak slysze "to się nie uda" to zalewa mnie krew , bo przecież nie można całe życie stosować się do zasady " miej wyjeb...ne a będzie ci dane "

Tak, do wszystkiego najgorszego. Pomieszkasz, poznasz mentalnosc autochtonow, i wtedy zmieniaj. Widze, ze jestes pelna optymizmu, bo dopiero tu przyjeżdżasz. Oni sa inni. I tyle w temacie.

A glodne kawalki z Coelho czy Osho adresuj do gimnazjalistek.

szczescia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka Organisciak
(AgnieszkaOrganisciak)
Wiking
A glodne kawalki z Coelho czy Osho ?? a to gdzie ??
Ja juz tu jestem i to od dawna , i bardzo zazdroszczę innym nacjom jedności ,tego nigdy nie osiągniemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
A glodne kawalki z Coelho czy Osho ?? a to gdzie ??
Ja juz tu jestem i to od dawna , i bardzo zazdroszczę innym nacjom jedności ,tego nigdy nie osiągniemy


Gdzies tam czytalem, ze przyjezdzasz i bedziesz pomagac sprzatac - stad wniosek-

A glodne kawalki: dlatego trzeba to zmienic , przeciez jeśli się nie spróbuję to nikt nie będzie wiedział czy się uda , musimy się nauczyć -my polacy- że jesteśmy zdolni do wszystkiego !! i może uda nam się pokonac ten wieczny i zakorzeniony w nas pesymizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
A glodne kawalki z Coelho czy Osho ?? a to gdzie ??
Ja juz tu jestem i to od dawna , i bardzo zazdroszczę innym nacjom jedności ,tego nigdy nie osiągniemy
Nie masz czego Im zazdrościć , ponieważ w 85-90% , są to wtórni współcześni niewolnicy , rządzeni przez różnej maści mafijki .
Zostali Tu sprowadzeni za ciężkie pieniądze i muszą to bezwzględnie z procentami spłacić .
Nawet Litwińcy są w podobnej sytuacji . Nie wszyscy ale duża część
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
dwie szybkie odpowiedzi
1) budowlaniec nastawiony na rozwój swojej firmy -w ofercie ma pakiet usług od np. postawienia domu do wykończenia pod klucz według indywidualnego projektu wliczonego w cenę a współpracę z inwestorem kończy oddając mu klucze do nieruchomości w której należy tylko powiesić swoje ubrania w szafach
2) rozcieram pastele ponieważ maluję dłońmi ,pastel idzie na dłoń i dopiero palce tworzą to co z pod nich wyjdzie , na końcu zaznaczam tylko ew. kontury nigdy nie na odwrót

Musze przyznac ciekawa technika, aczkolwiek nie klasyczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok