Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Łukasz Kozioł Marcin Lucyznski Artur Nowak Emilia Zzzz (2073 niezalogowanych)
5 Postów
Agnieszka Witkowska
(AgnieszkaWitkowska)
Wiking
Witam

Jak w tytule pisze...szukam pracy.
Tydzien temu przeprowadzilam sie do Oslo z Pl,i bezskutecznie szukam jakiegos zajecia.
Mam 25 lat i jestem pracowita dziewczyna.
Moze znajdzie sie ktos kto moglby mi pomoc,bylabym wdzieczna za kazda podpowiedz.
Posługuje sie jezykiem ang w stopniu komunikatywnym i posiadam prawo jazdy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
AgnieszkaWitkowska napisał:
Witam

Jak w tytule pisze...szukam pracy.
Tydzien temu przeprowadzilam sie do Oslo z Pl,i bezskutecznie szukam jakiegos zajecia.
Mam 25 lat i jestem pracowita dziewczyna.
Moze znajdzie sie ktos kto moglby mi pomoc,bylabym wdzieczna za kazda podpowiedz.
Posługuje sie jezykiem ang w stopniu komunikatywnym i posiadam prawo jazdy.


tutaj kazdy jest sumienny i pracowity, a co umiesz robic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
AgnieszkaWitkowska napisał:
Witam

Jak w tytule pisze...szukam pracy.
Tydzien temu przeprowadzilam sie do Oslo z Pl,i bezskutecznie szukam jakiegos zajecia.
Mam 25 lat i jestem pracowita dziewczyna.
Moze znajdzie sie ktos kto moglby mi pomoc,bylabym wdzieczna za kazda podpowiedz.
Posługuje sie jezykiem ang w stopniu komunikatywnym i posiadam prawo jazdy.


a tak szczerze, to zacznij nauke jezyka norweskiego....bo bez tego to tylko na miotle bedziesz latac...

moja lepsza połowa...hmm....połówka?- nie... bo to zaraz z weekendem sie kojarzy, niech zostanie połowa....znalazla prace bardzo szybko ale tylko dzieki temu, ze ...norweski.......oczywiscie nie mowie o lataniu na miotle....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Andrzej Andy
(1Andy1)
Wiking
Witam wszystkich,

Mam 28 lat i również szukam pracy w Norwegii, przede wszystkim w firmach produkcyjnych na produkcji, magazynach, ogólnie fizyczne prace, ewentualnie sezonowe ale póki co ciężko to idzie.
Z wykształcenia jestem specjalistą ds. logistyki, z około 2 letnim doświadczeniem w zawodzie (logistyk, specjalista ds. zakupów). Prace magazynowe również nie są mi obce, jedyny problem to ,iż mimo ,że posiadam uprawnienia na wózki widłowe brakuje mi na nich praktyki.
Jak już zauważyłem wiekszość norweskich ofert pracy (np.serwis : www.nav.no a także inne) skierowanych jest dla osób znających język norweski, którego nie znam (posługuję się językiem ang w stopniu zaawansowanym - B2)
Może ktoś pomocny udzieli cennych wskazówek od czego zacząc, jakie strony ewentualnie śledzić, czy wysyłać cv ewentualnie bezpośrednio do pracodawców, próbować rejestrować się w agencjach pracy norweskich czy to polskich znajdujących pracę dla Polaków w Norwegii ( może ktoś polecić jakieś? ).

Bardzo dziękuję za wszelkie rady.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
1Andy1 napisał:

Bardzo dziękuję za wszelkie rady.

radzę wracać do United Kingdom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Andrzej Andy
(1Andy1)
Wiking
jasta102 napisał:
1Andy1 napisał:

Bardzo dziękuję za wszelkie rady.

radzę wracać do United Kingdom



Nie widziano mnie jeszcze tam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Agnieszka Witkowska
(AgnieszkaWitkowska)
Wiking
Co umie robic...Z wyksztalcenia jestem pedagogiem-dokladnie wychowawca osob starszych.
Zdaje sobie sprawe z tego ze bez norweskiego nie mam na co liczyc.Ale na poczatek aby zdobuc jakies fundusze chetnie przyjme zlecenia na sprzatanie,czy pojde pracowac na produkcje.
*Ja jestem silna kobieta ze śląska i sie nie dam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
AgnieszkaWitkowska napisał:
Co umie robic...Z wyksztalcenia jestem pedagogiem-dokladnie wychowawca osob starszych.
Zdaje sobie sprawe z tego ze bez norweskiego nie mam na co liczyc.Ale na poczatek aby zdobuc jakies fundusze chetnie przyjme zlecenia na sprzatanie,czy pojde pracowac na produkcje.
*Ja jestem silna kobieta ze śląska i sie nie dam


Naucz sie norweskiego i prace masz prawie z miejsca, tutaj takich osob potrzebuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Agnieszka Witkowska
(AgnieszkaWitkowska)
Wiking
Tak...tylko na nauke norewskiego potrzebuje czasu i pieniedzy.Dlatego prosze o pomoc aby znalezc cokolwiek..sprzatanie itp,abym mogla sie "zaczepic"a wtedy przystapic do nauki norweskiego.Dlatego,jesli slyszales moze o osobie ktiora potrzebuje kogos do pomocy w Oslo to bylabym wdzieczna za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Nowicjusz
jak wiem w oslo jest dużo agencji nawet z językiem angielskim po prostu idź sama i gadaj bo cv nic ci nie da nie mieszkam w oslo ale jak z życia wiem ważna jest rozmowa z pracodawcą a potem w razie wu ucz sie norweskiego bo to przydaje siepozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok