Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach? allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Ale się tutaj bulwersujecie Spokooojnie, jak na odpowiednich stronach nie publikują aktualnych zmian to rzeczywiście może być problem, ale wystarczy napisać, zadzwonić czy nawet poszukać aktualnych artykułów na ten temat.
I wierzysz w to, ze za chwile nie przyczlapie jakis alien i nie zapyta " czy mi sie nalezy zasilek...."
Poza tym, przepisy przepisami, a "ziomal mowil, ze" .....
Hej. Mam Pytanie, w NAV-ie zarejestrowałem się jako bezrobotny 27.12.2012 a wszelkie dokumenty dostarczyłem osobiście 02.01.2013 niedawno otrzymałem pismo z NAv - Melding om Vedtak w miedzy czasie wypełniłem już dwie lub trzy karty meldunkowe. Moje pytanie brzmi Kiedy mogę spodziewać się wypłaty ewentualnego zasiłku ? Ktoś wie ? zapewne już to przerabialiście. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.